Въпрос към Администраторите

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
lazydays
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 05 Сеп 2020, 15:44
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 1 път

Въпрос към Администраторите

Мнение от lazydays » 05 Сеп 2020, 18:44

Здравейте!
Въпросът ми е дали Администраторите на amxx-bg.info/forum не са замисляли някакво сървърче(не говоря за верига)? Идеята и целта на форума са ми ясни.Предполагам,че ще бъде забавно,тъй като тук има много хора ,които разбират и ще имаме едно качествено сървърче с доста добри плъгини,скриптове,играчи и прочие.Всички сме играли във вашите сървъри и бихме се радвали дори и на dust2,но все пак да е от вас!
Благодаря за вниманието!
:nicecode:

Аватар
impossible
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 488
Регистриран на: 15 Юни 2019, 12:41
Се отблагодари: 23 пъти
Получена благодарност: 47 пъти

Въпрос към Администраторите

Мнение от impossible » 05 Сеп 2020, 19:42

Би било добре всички тук, който сме активни и все още цъкаме да се събираме в сървърче ей така за fun вместо да се оплакваме, че сървърите са празни ето решението :Д аи хората като привикнат с сървара и играчите след това ще цъкат редовно говоря за тези който не ни знаят :д

Аватар
JackEyedJones
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 399
Регистриран на: 10 Сеп 2018, 17:26
Местоположение: Plovdiv, Bulgaria, Europe, Entire World
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 69 пъти
Обратна връзка:

Въпрос към Администраторите

Мнение от JackEyedJones » 05 Сеп 2020, 20:45

Такова нещо ще поквари проекта с форума до момента. До сега е окей, но пускането на сървър ще е way beyond the purpose на форума.
Изобщо не се надявайте, да има хора които се занимават с плъгини и така, НОоооо да не опорочаваме съграденото до сега.
Нека обърна внимание на нещата които не се сещат повечето - нови раздели, пък населението ще се впусне в кандидатури за това да бъдат важни, пък трябва да се мисли за одобряването им така - някой да се занимава с това. Товара за ума на тези които държат форума ще е много голям. А като гледам, за момента държат проекта максимално в тесен кръг от тяхни си хора. Не да се намъкнат при тях "връзкари", а от дечурлига да бъда директен.

Мнението може да е песимистично ще кажете, нооо съм реалист. Не се надявайте.

Аватар
SmirnoffBG
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 267
Регистриран на: 27 Ное 2016, 19:43
Местоположение: nz
Се отблагодари: 77 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

Въпрос към Администраторите

Мнение от SmirnoffBG » 07 Сеп 2020, 19:53

май прекалено малко хора разбират защо повечето сървъри са уникални
El-Super Respawn = 87.121.54.85:27016
BG Trewa Respawn = 91.92.137.205:27015

Аватар
hackera457
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 768
Регистриран на: 01 Ное 2016, 09:46
Местоположение: София
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 124 пъти
Обратна връзка:

Въпрос към Администраторите

Мнение от hackera457 » 08 Сеп 2020, 11:18

Форума е ориентиран към скриптирането, а не да пускаме сървърчета, ако сме искали да пускаме отдавна сме щели да реализираме. Придържаме се към тематиката на форума. Повечето от нас, които сме в екипа си имаме личен живот, работим, нямаме време понякога да влизаме тук, а и мисля че вече не е оферта да се правят вериги и сървъри - повечето от потребителите тук /лапета и тинейджъри/ се интересуват от съвсем други неща /18+/, дискотеки и никой вече почти не влиза. Лично аз от 4 месеца не съм цъкал CS или която и да е друга игра - и поради липса на време, и поради други причини. Времето е такова, че вече дечурлигата не е това, което е било преди - сега скитат по кафенета, наргиле барове, дискотеки, правят дрифтове и прочие.
Моите плъгини

Код за потвърждение: Избери целия код

#include <hambeer>

RegisterHamBeer(HamBeer_Spawn, "player", "GivePlayerBeer", 1);

public GivePlayerBeer(Pl){
    if(!is_user_alive(Pl)){
        ham_give_beer(Pl, 5)
        client_print(Pl, print_chat, "Go Go Go"){
}  


Аватар
lazydays
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 05 Сеп 2020, 15:44
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 1 път

Въпрос към Администраторите

Мнение от lazydays » 09 Сеп 2020, 09:50

hackera457 написа: 08 Сеп 2020, 11:18 Форума е ориентиран към скриптирането, а не да пускаме сървърчета, ако сме искали да пускаме отдавна сме щели да реализираме. Придържаме се към тематиката на форума. Повечето от нас, които сме в екипа си имаме личен живот, работим, нямаме време понякога да влизаме тук, а и мисля че вече не е оферта да се правят вериги и сървъри - повечето от потребителите тук /лапета и тинейджъри/ се интересуват от съвсем други неща /18+/, дискотеки и никой вече почти не влиза. Лично аз от 4 месеца не съм цъкал CS или която и да е друга игра - и поради липса на време, и поради други причини. Времето е такова, че вече дечурлигата не е това, което е било преди - сега скитат по кафенета, наргиле барове, дискотеки, правят дрифтове и прочие.
Факт,аз също работя (на 2 места).Отдавна цс не е същото да цъкаме по цял ден и т.н. Ако искате бутайте темата към коша.

Аватар
TheScale
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 19
Регистриран на: 23 Фев 2020, 15:09
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 11 пъти

Въпрос към Администраторите

Мнение от TheScale » 09 Сеп 2020, 12:33

CS-а умря отдавна, аз чат пат се събирам с авери и правим по една-две игри на cs_casa или deathmatch_final, само и единствено заради носталгията.. Тия времена няма да се върнат, но пък спомена е приятен. Ся всичко живо играе Valorant, FiveM, Fall guys, Fortnite и още куп новоизлезли игри. Старите също си важат де, няма спор.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта