Сглобяване на няколко мапа в един?

В този раздел можете да задавате всякакви въпроси свързани със самата игра или сървъри за нея в случай, че въпросът ви не се отнася за AMXX.
Правила на форума
ВАЖНО

В този раздел се пускат теми само и единствено свързани с играта или сървъри за нея в случай, че темата не се отнася за AMXX. Ако темата ви е свързана с AMXX или плъгини за AMXX, пуснете я в този раздел.
Аватар
MARIQNKO
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Фев 2017, 19:23

Сглобяване на няколко мапа в един?

Мнение от MARIQNKO » 02 Фев 2017, 23:28

Здравейте, не знам дали сте чували за AIM Tour сървър, но ще ви обесня на катко какво представлява. Това е айм сървър, в който се играят малки айм мапове, но са няколко в един тоест играеш 2-3-4 врътки на един мап след което другите 2,3 или 4врътки зависи са на друг мап и така са направени да се въртят 4-5 мапа в един. Та има такъв сървър, но са направени само няколко мапа и бързо омръзнаха. Исках да попитам дали знаете от къде мога да намеря такива специални tour_ мапове или дали някой може да ми сглоби?? Благодаря предварително! Поздрави :))

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Re: Сглобяване на няколко мапа в един?

Мнение от OciXCrom » 03 Фев 2017, 00:31

Потърси в нета? Не мисля, че тук ще намериш хора, които могат да правят карти.

Аватар
MARIQNKO
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Фев 2017, 19:23

Re: Сглобяване на няколко мапа в един?

Мнение от MARIQNKO » 03 Фев 2017, 13:34

Доста рових в този нет и нищо не успявам да намеря :X да ме напътите поне на някъде където може да има подобни мапове ..

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Помощ и въпроси / Поддръжка”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта