[Solved] Нов вид Wall Hack или ме лъжат ?

В този раздел можете да задавате всякакви въпроси свързани със самата игра или сървъри за нея в случай, че въпросът ви не се отнася за AMXX.
Правила на форума
ВАЖНО

В този раздел се пускат теми само и единствено свързани с играта или сървъри за нея в случай, че темата не се отнася за AMXX. Ако темата ви е свързана с AMXX или плъгини за AMXX, пуснете я в този раздел.
Аватар
DarKneS
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 29
Регистриран на: 06 Окт 2016, 15:08

Нов вид Wall Hack или ме лъжат ?

Мнение от DarKneS » 04 Ное 2017, 23:35

Burton написа: 04 Ное 2017, 20:01 Значи... Чесането по главата вече стана много xD Наистина не помня кога и как, но съм гледала такова демо, аз лично НИКОГА не използвам wall за да гледам демо, че и това да ми е преценката, че даден играч е с wall или не, това само може да обърка гледащия, но не и да му помогне, както и да е, сигурна съм, че някога наистина съм гледала такова демо, но тук изниква другия ми въпрос, снимката в игра, не е ли същото нещо ? Т.е. да използва едни и същи ресурси, кодеци разни, даже не знам какви точно, тук съм "боса", признавам си :)
Реално демото което прави сървъра , е с нормален изглед , въпреки че ти може да виждаш хиляди други работи , няма как уау хака да се вижда на само демо , а снимката , прави ти снимка и на нея се вижда това което той самият вижда .
CS-Fantasy.eu Dust2 Repawn [Army Ranks] Connect: 93.123.18.4:27015
Форум: http://cs-fantasy.eu/forum/

Аватар
Burton
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 25
Регистриран на: 01 Окт 2017, 19:04
Получена благодарност: 1 път

Нов вид Wall Hack или ме лъжат ?

Мнение от Burton » 05 Ное 2017, 17:27

Определено заблудата ми е била голяма и между другото много избързах да пусна темата, а не се порових в спомените си, където отговора лъсна веднага, защото аз поне съм изгледала мноооооооооого демота, включително и на хакери и там никога е нямало уал, макар играча да е бил с такъв, ама а де, много често пръстите изпреварват мисълта :)
Много благодаря на всички, които прегледаха и коментираха темата ми, можете да я заключвате.

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Помощ и въпроси / Поддръжка”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 20 госта