Какъв цс да си сложа

В този раздел можете да задавате всякакви въпроси свързани със самата игра или сървъри за нея в случай, че въпросът ви не се отнася за AMXX.
Правила на форума
ВАЖНО

В този раздел се пускат теми само и единствено свързани с играта или сървъри за нея в случай, че темата не се отнася за AMXX. Ако темата ви е свързана с AMXX или плъгини за AMXX, пуснете я в този раздел.
Аватар
vupros33
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 5
Регистриран на: 03 Юли 2018, 23:25

Какъв цс да си сложа

Мнение от vupros33 » 04 Юли 2018, 16:23

Здравейте, искам да ми предложите някой пиратски цс, който да е изчистен максимално от всякакви глупости и да има протокол 48... Пробвах Уар зона... обаче ми идва тежък и много натруфен ми се струва и бъгав...
Последно промяна от OciXCrom на 04 Юли 2018, 17:30, променено общо 1 път.
Причина: Преместена тема!

Аватар
SmirnoffBG
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 267
Регистриран на: 27 Ное 2016, 19:43
Местоположение: nz
Се отблагодари: 77 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

Какъв цс да си сложа

Мнение от SmirnoffBG » 04 Юли 2018, 16:49

Тежак? 1.6? Що за машина движиш :D
Иначе ето това е моето предложение
Изображение
El-Super Respawn = 87.121.54.85:27016
BG Trewa Respawn = 91.92.137.205:27015

Аватар
You Owe Me
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 185
Регистриран на: 07 Мар 2018, 19:34
Местоположение: Пред компютъра
Получена благодарност: 2 пъти

Какъв цс да си сложа

Мнение от You Owe Me » 04 Юли 2018, 16:54

csdownload.me , cs-skini.me , rampage.us.lt - Това за мен са 3-те cs-ки, които уважавам и ползвам от край време... Препоръчвам ти ги здраво! А ако не те устройват, тегли MEGA EDITION от ZAMUNDA и си готов...
I am actually not a Harry Potter FAN, but this song below is HOT AF :crazy:

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Какъв цс да си сложа

Мнение от OciXCrom » 04 Юли 2018, 17:30

Какво общо има темата с "помощ за AMXMODX"? Внимавай къде си пусакш темите за напред.

Warzone си е най-стабилна според мен. Не виждам как прецени, че е "тежък и натруфен", камо ли "бъгав". Можеш да погледнеш и моя edition - viewtopic.php?f=65&t=1459

Аватар
vupros33
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 5
Регистриран на: 03 Юли 2018, 23:25

Какъв цс да си сложа

Мнение от vupros33 » 04 Юли 2018, 18:20

OciXCrom™ написа: 04 Юли 2018, 17:30 Какво общо има темата с "помощ за AMXMODX"? Внимавай къде си пусакш темите за напред.

Warzone си е най-стабилна според мен. Не виждам как прецени, че е "тежък и натруфен", камо ли "бъгав". Можеш да погледнеш и моя edition - viewtopic.php?f=65&t=1459
Уарзона го няма в унинстал програмите на компа, и ми вдига пинга с 10 отгоре от някой друг цс, защо така? С друг цс който искам да махна без протокол 48 лага ми е около 10 , а с уарзона ми е 20

Добавено преди 22 секунди:
Ама съм го изтегли от замунда финал версията, да не говорим за друг уарзоне?

Добавено преди 3 минути 30 секунди:
Имам чувството, че защото я няма в унинстал е някакво портабъл това уарзона и от там пинга ми скача с 10 над нормалния ми за нета и компа, който имам... Имам перфектна цс , но няма протокол 48 и не ми дава някой неща в няколко сървъра и затова искам да го махна...

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Какъв цс да си сложа

Мнение от OciXCrom » 04 Юли 2018, 20:16

Не виждам защо теглиш от замунда при положение, че играта си има официален сайт който излиза първи като го напишеш в Google и там винаги ще си е най-новата версия. Замунда нито са направили играта, нито има някаква гаранция, че версията качена там е качествена. Това, че не се показва в uninstall не виждам какво общо има - няма го защото чудото което си изтеглил от замунда или не ползва installer, или просто разархивира файловете. За пинга можеш просто .cfg файловете да си замениш с тези от старата игра, тъй като сигурно настройките са различни. Играта може да влияе на ФПС-то, а не на пинга, който зависи от интернета и настройките ти.

Аватар
Huehue
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 352
Регистриран на: 16 Яну 2017, 23:42
Местоположение: София
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 171 пъти
Обратна връзка:

Какъв цс да си сложа

Мнение от Huehue » 04 Юли 2018, 20:19

Защо просто не си закупите играта от Steam? Дори в момента е на Sale (Summer Sale) и струва 1,60 лв. Вместо да се натоварвате с тези "edition-и"..
LOYAL TO THE OATH OF OMERTА̀

Зад монитора мъжкари, това не го разбирам..
На живо сте мишкари, това го гарантирам!
Седиш на 30 метра от мен като препариран!
Ако има нещо брат, номерът ми е блокиран..

My GitHub Profile
GitHub

My AMXX Includes Collection
AMXX Include Libraries

My Steam Profile (from SteamDB)
  • Value: 4179€
  • Games owned: 1855
  • Games played: 754 (40%)
  • Hours on record: 4,994.9h

Аватар
vupros33
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 5
Регистриран на: 03 Юли 2018, 23:25

Какъв цс да си сложа

Мнение от vupros33 » 04 Юли 2018, 21:17

OciXCrom™ написа: 04 Юли 2018, 20:16 Не виждам защо теглиш от замунда при положение, че играта си има официален сайт който излиза първи като го напишеш в Google и там винаги ще си е най-новата версия. Замунда нито са направили играта, нито има някаква гаранция, че версията качена там е качествена. Това, че не се показва в uninstall не виждам какво общо има - няма го защото чудото което си изтеглил от замунда или не ползва installer, или просто разархивира файловете. За пинга можеш просто .cfg файловете да си замениш с тези от старата игра, тъй като сигурно настройките са различни. Играта може да влияе на ФПС-то, а не на пинга, който зависи от интернета и настройките ти.
Имам една много изчистена цс и добра, обаче с пач 21 ми изписва, че ми трябва протокол 48 в някои сървъри и нямам стийм ИД, как мога да си направя тази цс да има стийм ид и да си продължа с нея, защото тя най-добре ми върви ... Имам демек ЦС и пач в21, кое трябва да оправя, за да имам стийм ид и да ме пуска в сървърите който не мога да вляза?

Добавено преди 7 минути 36 секунди:
Изтеглих уарзон от официалния им сайт, пак няма за унинстал.. инсталира се, но го няма, и като трябва да я трия, кое трия папката геймс където се инсталира ли? Къде е инсталатора, инсталираше се...

Аватар
1Life1Dead
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 145
Регистриран на: 30 Май 2018, 21:38
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 11 пъти

Какъв цс да си сложа

Мнение от 1Life1Dead » 04 Юли 2018, 21:23

Вземи си от стийм за 20 кинта всичките ЦС и ХалфЛайф... Много яко намаление има.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Помощ и въпроси / Поддръжка”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта