Как да пусна сървър под LINUX ( SSH) ?

В този раздел можете да задавате всякакви въпроси свързани със самата игра или сървъри за нея в случай, че въпросът ви не се отнася за AMXX.
Правила на форума
ВАЖНО

В този раздел се пускат теми само и единствено свързани с играта или сървъри за нея в случай, че темата не се отнася за AMXX. Ако темата ви е свързана с AMXX или плъгини за AMXX, пуснете я в този раздел.
Аватар
V.A.L.V.E
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 445
Регистриран на: 18 Дек 2016, 22:48
Се отблагодари: 110 пъти
Получена благодарност: 71 пъти
Обратна връзка:

Как да пусна сървър под LINUX ( SSH) ?

Мнение от V.A.L.V.E » 11 Яну 2019, 23:19

Destro написа: 11 Яну 2019, 23:17 Точно нея изтеглям , сега е прехвърлям по-начина който ми даде ти
Инсталирай следното от терминала
apt-get install zip ; apt-get install unzip ; apt-get install rar ; apt-get install unrar ще ти трябват някой от нещата сега и някой може би в бъдеще.

Аватар
Destro
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 65
Регистриран на: 06 Яну 2019, 21:37
Се отблагодари: 6 пъти
Получена благодарност: 4 пъти

Как да пусна сървър под LINUX ( SSH) ?

Мнение от Destro » 11 Яну 2019, 23:20

Готово , да те питам портовете трябва ли да се отварят на впс-а и ако да как става ?

Аватар
V.A.L.V.E
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 445
Регистриран на: 18 Дек 2016, 22:48
Се отблагодари: 110 пъти
Получена благодарност: 71 пъти
Обратна връзка:

Как да пусна сървър под LINUX ( SSH) ?

Мнение от V.A.L.V.E » 11 Яну 2019, 23:21

Destro написа: 11 Яну 2019, 23:20 Готово , да те питам портовете трябва ли да се отварят на впс-а и ако да как става ?
Пиши ми на скайп: live:gamehostbg и ще си едитна поста точно какво съм ти написал там за да не пишем коментар след коментар като онлайн чат.

PP: След като се свързахме с потребителя той бе пропуснал да добави командата chmod -R 777 /folder/ (пътя до папката) и му пратих моя reunion.cfg тъй като този който е в платформите не е настроен за протокол 47/48

Аватар
Expanded
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 27 Яну 2019, 13:51

Как да пусна сървър под LINUX ( SSH) ?

Мнение от Expanded » 27 Яну 2019, 14:06

Аз препоръчвам debian или ubuntu.
Инструкции за инсталиране тук (английски език) или на руски език - така получавате официалния сървър.
За да позволите и на други играчи да се логват трябва да инсталирате metamod, dproto (последната версия). Нужен AmxModx, ботове така че сървърът никога не бил празен (PODbot, Yapb).

Считайте, че VPS сървърът трябва да има CPU честота > 2.6 Ghz и попитайте хостинг за лимити за натоварване на ден, има такива, които ще създадат проблеми, когато има 15+ играчи

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Помощ и въпроси / Поддръжка”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта