CL_FlushEntity Packet - как да се убедя, че проблемът не е в мен?

В този раздел можете да задавате всякакви въпроси свързани със самата игра или сървъри за нея в случай, че въпросът ви не се отнася за AMXX.
Правила на форума
ВАЖНО

В този раздел се пускат теми само и единствено свързани с играта или сървъри за нея в случай, че темата не се отнася за AMXX. Ако темата ви е свързана с AMXX или плъгини за AMXX, пуснете я в този раздел.
Аватар
nikolaydong
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 69
Регистриран на: 26 Яну 2019, 00:42
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 3 пъти
Обратна връзка:

CL_FlushEntity Packet - как да се убедя, че проблемът не е в мен?

Мнение от nikolaydong » 26 Яну 2019, 00:46

Здравейте, създавам си вече не знам кой профил по ред, но все забравям пароли и потр. имена, надявам се да е простено...
Приятелчетата отново ме зарибиха, и се принудих от линукса да кача на бързо прозореца, за да поразцъкам с тях, но много ме дразни това... Преди бях сигурен, че ми е заради лаптопа, тъй като имаше проблеми с wifi-я, но сега съм с нов лаптоп, с пресен windows, настроил съм си rate настройките така, че в net_graph-а да няма дори и 1ms, а ако има, то тя да се покаже за милисекунда, но уви, все едно не съм направил нищо... Най-интересното е, че приятелчетата ми дават само някакви арматьорски сървъри, набъкани с нужно/ненужно, на един и същ хост-провайдер... Има ли вариант да тествам връзката, без да се налага да обикалям из сървърите, или поне има ли такива, в които играете често и това го нямате...

Аватар
Halu
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 50
Регистриран на: 06 Апр 2019, 17:11
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 8 пъти

CL_FlushEntity Packet - как да се убедя, че проблемът не е в мен?

Мнение от Halu » 16 Апр 2019, 08:30

Ники , проблема ти е от интернета и на мен го прави някой път когато връзката ми с нета е слаба (като съм на Виваком е така поне , щото 5-6 човека ползват моята мрежа и всеки като тръгне да играе става ужас!) , не ти знам случая с сигурност но вероятно е от интернета ти. Няма как при добър стабилен интернет , и горе-долу средно/високо ниво конфигурация да ти забива от нищото. Друг вариант е настройките за FPS да не са ти оправени , провери и пиши .

Ники , какво стана с теб бе не можем да те открием :D (пиши личен)

Публикувай отговор

Обратно към “Помощ и въпроси / Поддръжка”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта