Често появяващ се lag на 3-4 секунди

В този раздел можете да задавате всякакви въпроси свързани със самата игра или сървъри за нея в случай, че въпросът ви не се отнася за AMXX.
Правила на форума
ВАЖНО

В този раздел се пускат теми само и единствено свързани с играта или сървъри за нея в случай, че темата не се отнася за AMXX. Ако темата ви е свързана с AMXX или плъгини за AMXX, пуснете я в този раздел.
Аватар
Coca Cola _-FxF-_
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 159
Регистриран на: 15 Окт 2016, 15:30
Се отблагодари: 21 пъти
Получена благодарност: 3 пъти
Обратна връзка:

Често появяващ се lag на 3-4 секунди

Мнение от Coca Cola _-FxF-_ » 26 Яну 2020, 14:32

Здравейте, както се подразбира от заглавието имам често появяващ се лаг,като в момента съм в чужбина (Германия) и на 2-3 секунди играта ми забива не е от FPS-то защото пробвах с мобилния интернет (хотспот) на лаптопа и тръгна,но за съжеления интернета там свършва, та някакви идеи как бих могъл да го оправя? Опитах и във "Германски" сървъри,но лага си стои а относно интернета като се използва в браузъра или за филм е горе-долу "става".
Mobile Legends BANG BANG!
- Nick: Marksman <GX>
- Add me for RANKS
!

Аватар
~jeff
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 158
Регистриран на: 24 Ное 2018, 12:39
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 27 пъти

Често появяващ се lag на 3-4 секунди

Мнение от ~jeff » 26 Яну 2020, 23:10

Между FPS и Ping има огромна разлика.
Пробва ли с друг клиент ?
Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law and repeat after me: I AM FREE

Аватар
Coca Cola _-FxF-_
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 159
Регистриран на: 15 Окт 2016, 15:30
Се отблагодари: 21 пъти
Получена благодарност: 3 пъти
Обратна връзка:

Често появяващ се lag на 3-4 секунди

Мнение от Coca Cola _-FxF-_ » 27 Яну 2020, 01:10

~jeff написа: 26 Яну 2020, 23:10 Между FPS и Ping има огромна разлика.
Пробва ли с друг клиент ?
Не е от FPS, а от интернета, като влюча мобилните данни на телефона и споделя интернет от там мога да играя,но интернета там ми свършва, а с този на рутера къде е ми създава този проблем, а пък като тръгна да гледам нещо ютюб или каквото и да е няма проблем, a не разбрах как така да опитам с друг клиент? (Не е от FPS-то пробвано е с мобилни данни на телефон.)
Mobile Legends BANG BANG!
- Nick: Marksman <GX>
- Add me for RANKS
!

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1810
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Често появяващ се lag на 3-4 секунди

Мнение от illusion » 28 Яну 2020, 13:20

Дай един speedtest да видим какво е положението, щом си рекъл, че не е от FPS, макар че ме съмнява да не е. Може и характеристиките на PC-то да си дадеш. И 2-те неща ще са от полза. Само важните неща - процесор, рам и видео.

Аватар
~jeff
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 158
Регистриран на: 24 Ное 2018, 12:39
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 27 пъти

Често появяващ се lag на 3-4 секунди

Мнение от ~jeff » 28 Яну 2020, 14:01

summertime vibes написа: 28 Яну 2020, 13:20 Дай един speedtest да видим какво е положението, щом си рекъл, че не е от FPS, макар че ме съмнява да не е. Може и характеристиките на PC-то да си дадеш. И 2-те неща ще са от полза. Само важните неща - процесор, рам и видео.
Той играе CS 1.6 не CS:GO, не вярвам да не може да подкара игра която изисква 512mb ram и 64mb video memory :rofl:
По-скоро може да е от самият клиент и също да се направи един speedtest.
Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law and repeat after me: I AM FREE

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1810
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Често появяващ се lag на 3-4 секунди

Мнение от illusion » 28 Яну 2020, 14:15

То може да изисква, но ако иска да играе нормално без лаг с тея характеристики, които ти изброи горе ще му сече. На мен лично с 256MB вградено видео ми лагваше 1.6, с 4 GB Ram на всичкото отгоре. Затова питам.

Аватар
Coca Cola _-FxF-_
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 159
Регистриран на: 15 Окт 2016, 15:30
Се отблагодари: 21 пъти
Получена благодарност: 3 пъти
Обратна връзка:

Често появяващ се lag на 3-4 секунди

Мнение от Coca Cola _-FxF-_ » 28 Яну 2020, 18:07

  • Windows 10 64 Bit-a
    8GB RAM
    Intel(R) Core(TM) i5-3320M CPU @ 2.60 GHz (4 CPUs - аз понеже не се интересувах демек 4 CPUs са 4 ядра?), ~2.6GHz
    Video: Intel(R) HD Graphics 4000 1 GB мисля. Със сигурност не е 512.
    SpeedNet:
    Speednetbyookla.PNG
    Speednetbyookla.PNG (39.49 KiB) Преглеждано 3671 пъти
    Speednetbyookla.PNG
    Speednetbyookla.PNG (39.49 KiB) Преглеждано 3671 пъти
Най-вероятно да е от интернета струва ми се доста зле, но пък мога да гледам фиилми без проблем е току така появява се малко сечкане ама се оправя, та как казах играя на този интернет и изведнъж цепи или пък все едно ползвам спий чийт, пробвах на мобилните данни на телефона играя без проблем. играта е пиратска No-Steam Warzon-ката. :drunk:
Mobile Legends BANG BANG!
- Nick: Marksman <GX>
- Add me for RANKS
!

Аватар
cgozzie
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1319
Регистриран на: 13 Окт 2016, 22:10
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 245 пъти
Получена благодарност: 43 пъти

Често появяващ се lag на 3-4 секунди

Мнение от cgozzie » 28 Яну 2020, 18:42

Доста слаб нет,не се шокирай че лагва от време на време.
МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от thoughtz на 29 Яну 2020, 09:11, променено общо 1 път.
Причина: Не видях някъде да има зададен въпрос, какъв е твоят интернет
Изображение

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Често появяващ се lag на 3-4 секунди

Мнение от iv69 » 28 Яну 2020, 19:42

cgozzie написа: 28 Яну 2020, 18:42 Доста слаб нет,не се шокирай че лагва от време на време.Ето моя как е и всичко ми е топ..Изображение
Мдаа, наистина на теб не ти е "бавен" изобщо нета, с тия стойности обаче е добър най-вече за качване и сваляне на филми, а за игри онлайн ти е една идея по-нестабилен ( впредвид тези 11 ms , лично според мен си е с доста висок "пинг" :) , а пък смятано от най-претенциозните геймъри си и направо нестабилен !!! ) - от обикновения "оптичен" какъвто имам аз например :) - пинг-а при оптиката не трябва да скача над 5-6ms - a na men ponqkoga e pod 3 :) !!!

п.с. В момента съм с 4мс към Ookla!
Result ID 8987748816
PING ms
4
DOWNLOAD Mbps
80.72
UPLOAD Mbps
71.29

За да играе човек нормално ЦС- не му трябва кой знае колко бърз нет: мисля че дори и стойности за DOWNLOAD и UPLOAD под 1Mbps са предостаъчни :) , по-скоро е важен пинга и стабилността на връзката с рутера!!! Колко по-скъп и бърз рутер - по-добра и стабилна връзка !!! Аз меря това с безжична WF-връзка със една стара щайга от преди 4-5 години !!!

Добавено преди 14 минути 26 секунди:
Coca Cola _-FxF-_ написа: 28 Яну 2020, 18:07
  • Windows 10 64 Bit-a
    8GB RAM
    Intel(R) Core(TM) i5-3320M CPU @ 2.60 GHz (4 CPUs - аз понеже не се интересувах демек 4 CPUs са 4 ядра?), ~2.6GHz
    Video: Intel(R) HD Graphics 4000 1 GB мисля. Със сигурност не е 512.
    SpeedNet: Speednetbyookla.PNG
Най-вероятно да е от интернета струва ми се доста зле, но пък мога да гледам фиилми без проблем е току така появява се малко сечкане ама се оправя, та как казах играя на този интернет и изведнъж цепи или пък все едно ползвам спий чийт, пробвах на мобилните данни на телефона играя без проблем. играта е пиратска No-Steam Warzon-ката. :drunk:

Аватар
Coca Cola _-FxF-_
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 159
Регистриран на: 15 Окт 2016, 15:30
Се отблагодари: 21 пъти
Получена благодарност: 3 пъти
Обратна връзка:

Често появяващ се lag на 3-4 секунди

Мнение от Coca Cola _-FxF-_ » 28 Яну 2020, 19:43

Мда, ами ето че в България е по добра Интернет връзката отколкото в Германия, на мен ми беше ясно че е от интернета въпроса сега е как да подходя виждам в интернет всякакви команди подобни на rate то но не помага, идеи?
Mobile Legends BANG BANG!
- Nick: Marksman <GX>
- Add me for RANKS
!

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Помощ и въпроси / Поддръжка”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта