Често появяващ се lag на 3-4 секунди

В този раздел можете да задавате всякакви въпроси свързани със самата игра или сървъри за нея в случай, че въпросът ви не се отнася за AMXX.
Правила на форума
ВАЖНО

В този раздел се пускат теми само и единствено свързани с играта или сървъри за нея в случай, че темата не се отнася за AMXX. Ако темата ви е свързана с AMXX или плъгини за AMXX, пуснете я в този раздел.
Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Често появяващ се lag на 3-4 секунди

Мнение от iv69 » 28 Яну 2020, 19:46

Coca Cola _-FxF-_ написа: 28 Яну 2020, 19:43 Мда, ами ето че в България е по добра Интернет връзката отколкото в Германия, на мен ми беше ясно че е от интернета въпроса сега е как да подходя виждам в интернет всякакви команди подобни на rate то но не помага, идеи?
Копма ти е добър, проблема ти иде от нестабилния нет !!! Ако този нет ти е с кабел до компа - по-добре вземи и си потърси парите които даваш на VODAFONE за него , доколкото виждам ... Че скоростта е малка, малка е ... но дори и 256кбс мисля , че стигаше да се играе ЦС... не помня добре...... НО нета ти е все едно играеш ЦС през лимитирана флашка :) за безжичен :)

Аватар
mi0
Извън линия
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Мнения: 534
Регистриран на: 09 Дек 2016, 22:02
Се отблагодари: 97 пъти
Получена благодарност: 120 пъти
Обратна връзка:

Често появяващ се lag на 3-4 секунди

Мнение от mi0 » 28 Яну 2020, 19:47

Единственото нещо, което можеш да направиш, е да звъннеш на доставчиците и да ги питаш защо се получава тоя лаг. Свързаноста е достатъчно добра за CS 1.6.
aka kurdokoleno
Catch Mod - 87.121.112.232:27021

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Често появяващ се lag на 3-4 секунди

Мнение от iv69 » 28 Яну 2020, 19:57

Този доставчик нета как ти го доставя, с ADSL на телефонна линия ли е, обикновенна кабелна ли е връзката или безжична...(напоследък тук в ЕС стана мода да се разпространява НЕТ с с некви там усилватели-предаватели от "точка-до точкА" по въздуха, но този нет се влияе много и от атмостферните условия, и от видимостта между отделните постове,..... . В Германия има много играчи които влизат в моя сървър ( локацията му е в Чехия, а интернетвръзката между двете държави е като цяло добра)... Най-добре се откажи от Vodafone и ако можеш си намери обикновен кабелен доставчик за нета, друго спасение нямаш !!! Компа си ти е добре но нета ти е кофти за игри !!! А явно се свързваш и не през кабел а през WF - тогава проблема може да се окаже рутера(ако е стар, слаб или евтин...) или пък ако си през 6-8 стени сигнала да ти "пада" ...????

Аватар
Coca Cola _-FxF-_
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 159
Регистриран на: 15 Окт 2016, 15:30
Се отблагодари: 21 пъти
Получена благодарност: 3 пъти
Обратна връзка:

Често появяващ се lag на 3-4 секунди

Мнение от Coca Cola _-FxF-_ » 28 Яну 2020, 20:18

Не, мисля че сигнала от рутера прекъсва и за това ми прави така щом от мобилни данни да разцъквам перфектно, а иначе кабел нямам ще се преместя най-скоро време а иначе до флашката играех и с такава не ми създава проблеми :D някои ако знае команди за Интернет връзката както казах подобни на "rate 25000" нека сподели моля
Mobile Legends BANG BANG!
- Nick: Marksman <GX>
- Add me for RANKS
!

Аватар
cgozzie
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1319
Регистриран на: 13 Окт 2016, 22:10
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 245 пъти
Получена благодарност: 43 пъти

Често появяващ се lag на 3-4 секунди

Мнение от cgozzie » 29 Яну 2020, 09:01

Coca Cola _-FxF-_ написа: 28 Яну 2020, 19:43 Мда, ами ето че в България е по добра Интернет връзката отколкото в Германия, на мен ми беше ясно че е от интернета въпроса сега е как да подходя виждам в интернет всякакви команди подобни на rate то но не помага, идеи?
Аз само 1 не разбрах,сече лагва ти щот ти е бавен нета или с тоз нет пускаш сървър ли какво...
Изображение

Аватар
HarveyWNvm
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 146
Регистриран на: 11 Яну 2018, 15:36
Местоположение: Пловдив
Се отблагодари: 18 пъти
Получена благодарност: 12 пъти
Обратна връзка:

Често появяващ се lag на 3-4 секунди

Мнение от HarveyWNvm » 29 Яну 2020, 12:30

Може да засича още след като, може да ползва телефони, таблети и рутер за това може да лагва както и при мен също така се случваше.

Аватар
Coca Cola _-FxF-_
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 159
Регистриран на: 15 Окт 2016, 15:30
Се отблагодари: 21 пъти
Получена благодарност: 3 пъти
Обратна връзка:

Често появяващ се lag на 3-4 секунди

Мнение от Coca Cola _-FxF-_ » 29 Яну 2020, 21:45

cgozzie написа: 29 Яну 2020, 09:01
Coca Cola _-FxF-_ написа: 28 Яну 2020, 19:43 Мда, ами ето че в България е по добра Интернет връзката отколкото в Германия, на мен ми беше ясно че е от интернета въпроса сега е как да подходя виждам в интернет всякакви команди подобни на rate то но не помага, идеи?
Аз само 1 не разбрах,сече лагва ти щот ти е бавен нета или с тоз нет пускаш сървър ли какво...
Лагва ми да кажем, как да обясня ако си ползвал спийд хак то все едно същото е при мен ходя из мапа спира и все едно ме телепортва (самия Интернет губи сигнал сигурно, а може от рутера да е), а иначе не пускам сървър.

Добавено преди 3 минути 45 секунди:
HarveyWNvm написа: 29 Яну 2020, 12:30 Може да засича още след като, може да ползва телефони, таблети и рутер за това може да лагва както и при мен също така се случваше.
А оправи ли го или?
Mobile Legends BANG BANG!
- Nick: Marksman <GX>
- Add me for RANKS
!

Аватар
cgozzie
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1319
Регистриран на: 13 Окт 2016, 22:10
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 245 пъти
Получена благодарност: 43 пъти

Често появяващ се lag на 3-4 секунди

Мнение от cgozzie » 29 Яну 2020, 21:48

Пак ще се повторя, проблема не ти е от компа или от цс с който играеш, а от нета ти е доста зле повярвай ми...
Изображение

Аватар
Clipper ;]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 19
Регистриран на: 25 Фев 2018, 09:10
Се отблагодари: 1 път

Често появяващ се lag на 3-4 секунди

Мнение от Clipper ;] » 30 Яну 2020, 20:54

В германия там интернет-а не е оптичен както в българия, а са с мобилен интернет и няма да можеш да намериш хубав интернет повече от 10МБ/С. Мисля, че ти използваш интернета на "VODAFONE" което е с флашка с "SIM" карта вътре нали?

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Често появяващ се lag на 3-4 секунди

Мнение от iv69 » 31 Яну 2020, 11:16

Clipper ;] написа: 30 Яну 2020, 20:54 В германия там интернет-а не е оптичен както в българия, а са с мобилен интернет и няма да можеш да намериш хубав интернет повече от 10МБ/С. Мисля, че ти използваш интернета на "VODAFONE" което е с флашка с "SIM" карта вътре нали?
Хахаха, в Германия нета не бил оптичен интернета както в България?! ХАХАХАХХАХАХАХХА, И в България и в Германия има както бърз, така и по-бавен интернет!!! Не говори глупости, че от хора които не са излизали от село ми писна !!! Всичко има в Германия!!! Това е най-богатата страна с най-високия жизнен стандарт в ЕС!!! Просто всичко струва пари !!! В БГ таксите за нета са около 2-3 пъти по-ниски в ставнение с тези в Германия! Това е единствената разлика!!! Не пишете глупости, просто човека или не е на място в което има достъп до оптичен нет( което и в БГ може да го има), или все още не си е стъпил финансово на краката, за да плаща повече $$$!!! В паричките се крие всичко!!! Преди много години когато емигрирах, и аз мислех, че в страната в която съм са много "изостанали" :) :) :) .

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Помощ и въпроси / Поддръжка”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта