Проблем със стрейфове/Проблем в игра

В този раздел можете да задавате всякакви въпроси свързани със самата игра или сървъри за нея в случай, че въпросът ви не се отнася за AMXX.
Правила на форума
ВАЖНО

В този раздел се пускат теми само и единствено свързани с играта или сървъри за нея в случай, че темата не се отнася за AMXX. Ако темата ви е свързана с AMXX или плъгини за AMXX, пуснете я в този раздел.
Аватар
saders make me sad
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Апр 2020, 20:29
Получена благодарност: 1 път

Проблем със стрейфове/Проблем в игра

Мнение от saders make me sad » 12 Апр 2020, 20:35

Като цяло проблема ми е следния цс-а ми е преинсталнат нета ми е бомба 60/60 upload download амм фпс 100 компа ми е пушка и като задържа W и A примерно или просто да ходя да скачам квото и да е и се усещат някви спайкове все едно за 0.5 сек ме дърпа назад и пак ме пуска насичане леко едвам едвам ама за хнс е много важно защото товаа ми бърка цялата кондикция и точност при извършване на нещата другото е че първите 10 секунди като влезна в цс мишка и спийд всичко е точно правя по 95 sync и минават 10 секунди нали и всичко изведнъж умира ставам някъв все едно по бавен такъв slow-нат и почват до 50 60 sync макс не се ебавам а правя всичко като до преди тия 10 секунди с разер мишка и клавиатура съм мишока е Razer deathadder 2013 клавиатурата е Razer BlackWidow 2019 вече започвам да се питам възможно ли е проблема да идва от тях или от приложението свързано с тях нямам никва идея

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Проблем със стрейфове/Проблем в игра

Мнение от OciXCrom » 12 Апр 2020, 22:22

Този проблем е навсякъде или само в един сървър?

Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

Проблем със стрейфове/Проблем в игра

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 12 Апр 2020, 23:57

Отговарям от негово име, проблемът е навсякъде. (Аз му казах да пише тук и не мисля да бавя отговора)

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Проблем със стрейфове/Проблем в игра

Мнение от iv69 » 13 Апр 2020, 12:25

Извади само за проба файла config.cfg от папката за цс-а, и пробвай как е и дали пак ти сече, може пък да е от rate-стойностите? Ако продължава , значи остава само нета - явно той ти е нестабилен! Виж - това, дали нета ти е 60, 100 или 200 - не е от почти никакво значение( аз съм играл цс и то добре на нет със 1Mbt/s) - важни са ония стойности: ping в .../ms ! Колкото са по малки стойностите там - толкова по-малка е сечта ! Аз съм на оптика със 100/100 Mbt/s и съм с 2-3/ms ping(при стойности над 15-20 -отпиши нормална 3D-игра...) , но при грешни рате-стойности в играта пак ми насича понякога ! За отбелязване е , че универсални рате-стойности към всеки един сървър не съществуват!

Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

Проблем със стрейфове/Проблем в игра

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 13 Апр 2020, 13:50

Много добре го знаем. Опитахме да му преинсталираме изцяло цса и config файла се е рестартирал, т.е не става. А пинга му е нисък и е ОК.

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Проблем със стрейфове/Проблем в игра

Мнение от iv69 » 13 Апр 2020, 13:55

Drea<M>40BG ;]] написа: 13 Апр 2020, 13:50 Много добре го знаем. Опитахме да му преинсталираме изцяло цса и config файла се е рестартирал, т.е не става. А пинга му е нисък и е ОК.
Последен вариант: нещо да не е от самия компютър? Ако така му сече към всички сървъри, а не само към един(а преди това не му е насичало...), според мен остава проблема да е в компютъра, тоест хардуера?

Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

Проблем със стрейфове/Проблем в игра

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 13 Апр 2020, 14:03

Не, това го прави само на CS 1.6 @ GO, на други игри - не. Преинсталация на компютъра до колкото знам също е пробвана. Той се съмнява дали не е от настройките на периферията му, тъй като са configurable Razer

Аватар
WaLkZ
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 799
Регистриран на: 05 Окт 2016, 21:13
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 75 пъти
Получена благодарност: 227 пъти
Обратна връзка:

Проблем със стрейфове/Проблем в игра

Мнение от WaLkZ » 13 Апр 2020, 14:25

За да си сигурен на 100%, че не от интернета, изтествай го да видиш дали всичко е ок и нямаш загуба на пакети с програмката WinMTR.
Оставям и една добре написана статия. Използвайте преводач. https://amx-x.ru/viewtopic.php?f=59&t=37637
Също допълнителна инфо и от коментарите
Идея е да пробваш и GSClient

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Помощ и въпроси / Поддръжка”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта