[Урок] Направа на Гейминг верига с 500GBPS защита

Тук можете да намерите всякакви уроци свързани с Counter-Strike 1.6, както и да споделяте нови такива. Имайте предвид, че уроците свързани с AMXX не се пускат в този раздел.

Искате ли урок за Ubuntu/Debian/Centos как се инсталират гейминг сървъри и контролират?

Да
13
93%
Не
1
7%
 
Общо гласове: 14

Аватар
V.A.L.V.E
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 445
Регистриран на: 18 Дек 2016, 22:48
Се отблагодари: 110 пъти
Получена благодарност: 71 пъти
Обратна връзка:

[Урок] Направа на Гейминг верига с 500GBPS защита

Мнение от V.A.L.V.E » 19 Ное 2019, 22:05

Здравейте,
Извън темата
Ето ме отново мен, онзи досадния, дето не спира да пише урок след урок за да Ви спести пари. :o
Имате ли постоянно проблеми и спорове със гейм хостинг "компаниите", които Ви ограничават от много полезни инструменти. :think:

PP: Нищо против хостинг компаниите, идеята е да се замислите, че можете да получите повече за същите пари долу-горе. :hooray:

Дълго време четох ревюта за компании които предлагат дедикейт сървъри но повечето от тях или бяха с много висока цена и имаха стабилна защита или бяха евтини с добри параметри но нулева защита.

След няколко месеца тестове за моя сметка, намерих и правилният хостинг провайдър.
Изображение
(Нямам нищо общо с компанията ! )

Какво Ви предлагат?
Защита TCP/UDP (Гейминг сървърите ползват UDP портове, пример - порт 2015 и т.н ) - Защитата е 500GBPS.
IP адрес който е с локация България/София.
1 GBPS споделен интернет - Speedtest -а удряше при мен Download/upload 800/600 рядко upload падаше на 400.
(Имало е случай удрял съм 900/800 download/upload)
Дедикейт сървър, а не ВПС където се хостват сегашните Ви гейминг сървъри.
Евтини цени - Има дедикейт сървър за по 60лв/м. (независимо, че поне за днешна дата пише Out of stock. Те се продават)
Адекватен съппорт и бърз отговор от тяхна страна.

Няма да споменавам името но една голяма гейм хостинг компания в България ги използва от много години.

Защо да използваме Дедикейт сървър?
1. Можете да си съчетаете примерно 5-10 гейминг сървъра и сайта Ви на 1 място, а не разпръснати.
1.1 Можете да си направите собствен MasterList Server което изисква малко повече опит но е доста полезно.
2. Можете безпроблемно да използвате банлиста, няма нужда от RemoteMYSQL шитове и прочие.
3. Можете да използва неограничени инструменти на Линукс.
4. Можете от телефона си да имате контрол до машината Ви.
5. Можете да използвате някой от уроците ми в подписа които ще Ви помогнат да започнете като абсолютно начинаещ.
Тествах дедикейт сървър за 45 евро с 20 сървъра ( пинг на играчите 1-5, рядко 10 ) CPU 20-30%.
 Защитата е тествана, като имаше атака UDP към гейминг сървърите от 100 - 200GBPS и нямаше никакъв down на сървърите или лаг в сървърите
 ! Съобщение от: V.A.L.V.E
Моля, ако темата се копира, името ми като автор да бъде поставено в крайната част най-долу.
Изображение
Ако смятате, че съм свършил добра работа, моля, дарете малка сума. Благодаря!
Кликни тук

Аватар
EKOLOGA
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 89
Регистриран на: 26 Дек 2016, 04:26
Местоположение: plovdiv
Получена благодарност: 6 пъти
Обратна връзка:

[Урок] Направа на Гейминг верига с 500GBPS защита

Мнение от EKOLOGA » 31 Юли 2020, 05:42

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от thoughtz на 02 Окт 2020, 00:27, променено общо 1 път.
Причина: Безсмислен коментар = спам
Изображение
Изображение

IP: 93.123.16.44:27015

FPS: 10000 (TEN-THOUSAND!)
SITE: www.CS-PARADISE.EU

CS-PARADISE.EU е верига игрални сървъри ориентирана към зрялата аудитория на неостаряващата класика Counter-Strike 1.6

» Уникалена cheat system - НИКАКВИ ХАКЕРИ
» 10000 FPS (ДЕСЕТ ХИЛЯДИ!) - НИКАКЪВ ЛАГ
» Гигабитова свързаност - НАЙ-НИСКИЯТ ПИНГ
» Професионална поддръжка - НАЙ-ЯКИТЕ НАСТРОЙКИ
» Непрестанно обновяване - НАЙ-НОВИТЕ МОДОВЕ

С нас ще преоткриеш CS 1.6 в безкомпромисни сървъри, където честната игра е гарантирана от уникалната ни защита!

ВНИМАНИЕ:
ПРИ НАС СТРЕЛЯТ ДОСТА СИЛНИ ИГРАЧИ!
ДОРИ СРЕД МОМИЧЕТАТА ИМА БРУТАЛНИ
----------------------
Изображение

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Уроци свързани с играта”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост