a short one

Тук можете да споделяте всякакви видео клипове свързани с CS:GO, независимо дали са направени от вас или намерени в интернет.
Аватар
JustyleR
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 560
Регистриран на: 24 Фев 2017, 18:59
Се отблагодари: 33 пъти
Получена благодарност: 132 пъти
Обратна връзка:

a short one

Мнение от JustyleR » 09 Фев 2020, 17:13

Discord сървър, чрез който можете да се свържете с мен.


Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

a short one

Мнение от illusion » 09 Фев 2020, 20:51

Nc plays. Замислял ли си се да ги едитваш клиповете малко по-така "професионално" да го кажа? Имам предвид с HLAE, Sony, After Effects и т.н.. доста добре цъкаш, ако някой ден реша да се върна към editing-a, с радост бих ти направил някой тук-таме добър edit, макар че не съм нищо кой знае кво с едитването :D

Аватар
JustyleR
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 560
Регистриран на: 24 Фев 2017, 18:59
Се отблагодари: 33 пъти
Получена благодарност: 132 пъти
Обратна връзка:

a short one

Мнение от JustyleR » 10 Фев 2020, 00:00

summertime vibes написа: 09 Фев 2020, 20:51 Nc plays. Замислял ли си се да ги едитваш клиповете малко по-така "професионално" да го кажа? Имам предвид с HLAE, Sony, After Effects и т.н.. доста добре цъкаш, ако някой ден реша да се върна към editing-a, с радост бих ти направил някой тук-таме добър edit, макар че не съм нищо кой знае кво с едитването :D
Преди си играх да правя "cinematic" и разни други ефекти с HLAE, но доста време отнема. Да не говорим, че след като се направи трябва да се запише фрейм по фрейм, след това да се оправи с дадена програма и вече най-накрая да се почне да се едитва клипа. Просто твърде много време за нищо. Сега само си цъкам и записвам дадените минути от играта. Накрая си ги обработвам мързеливската в sony vegas и всички са доволни. :clap:
Discord сървър, чрез който можете да се свържете с мен.


Публикувай отговор

Обратно към “CSGO: Movie Zone”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта