SMS Система за Counter-Strike

PHP, MySQL, Javascript, XHTML и др.
Потребителски аватар

Автор на темата
JustyleR
Модератор
Модератор
Регистриран: 24 фев 2017, 18:59
Се отблагодари: 13 пъти
Получена благодарност: 32 пъти
Години: 19
Контакти:

Мнение от JustyleR » 05 юли 2018, 19:25

Автоматична SMS Система която работи с AMXBans.
Създава се флаг за дадена цена и потребителя купува този флаг.
Тоест, потребителя може да си избира кои флагове да купи.

Функции:
- Зареждане на баланс чрез Mobio.
- Зареждане на баланс чрез PayPal.
- Добавяне на сървъри от AMXBans за които да се закупуват флагове.
- Купуване на дадени флагове за дадена цена.
- Преглеждане на закупените флагове (кой флаг за кой сървър е, кога изтича и т.н.).
- Преглеждане на профил.
- Настройки (Парола в сайта, име и парола в игра, език на сайта).
- История на дейностите (история на това какво и кога си го направил).

Админ панелът:
- Добавяне на флаг в даден сървър за дадена цена.
- Преглеждане на създадените флагове.
- Управление на потребителите (промяна на име, парола, баланс, група - баннат, потребител, админ).
- Добавяне на код за баланс (създавате код с дадена цена и чрез този код потребителите могат да си заредят баланс).
- Редактиране на текста в началната страница, както и редактиране на текства в страницата за добавяне на баланс.
- Логове (история на това какво са правили потребителите. Все още не е напълно завършен скрипта, някой логове все още не се записват).
- Страница чрез която могат да се редактират настройки на сайта.
- Страница от където да добавяте сървъри от AMXBans за които да можете да създавате флагове.

- Има script, който позволява да се преведе системата на различни езици (Засега Български и Английски).
- Възможност за създаване на темплейти за системата.
- Има защита която позволява само един IP адрес да бъде регистриран.

За инсталация:
1. Качете системата и отворете install.php файла чрез браузъра, след това попълнете полетата и инсталирайте.
ВАЖНО!
Отворете config папката и задайте на файла config.php права 777 докато се инсталира системата, след това си върнете правата.
3. Изтрийте install.php и инсталирайте AMXBans.
4. След инсталацията на AMXBans би трябвало вече да има добавени сървъри и от админ панела можете да си изберете кои от тях да ползвате.
Готово, вече системата е готова за ползване.

Демо , Демо - Видео
Системата

Ако някой иска да изработи нов темплейт или превод за системата, тогaва моля свържете се с мен.

Благодарности:
F33L Th3 P0W3R. - Помогна с намиране и оправяне на някои бъгове в системата.
kryder11 - Помогна с оправяне на един бъг в една от функциите.
Steam | Github
Вече не ползвам Skype, ако има нещо ми пишете на лично или в Discord сървъра.

Потребителски аватар

Lnb FRAGONCS
Потребител
Потребител
Регистриран: 06 юни 2018, 16:04

Мнение от Lnb FRAGONCS » 05 юли 2018, 20:25

Браво , дано оценят трудът ти над нещата в днешно време, нищо не се оценява а само се хейтва от (големи разбирачи).

Потребителски аватар

cgozzie SEAT
Потребител
Потребител
Регистриран: 13 окт 2016, 22:10
Се отблагодари: 73 пъти
Получена благодарност: 10 пъти

Мнение от cgozzie SEAT » 06 юли 2018, 00:46

Ще подържаш ли тази система и ще е надграждаш ли с нещто от тук на сетне или ще е само това което си направил за в момента.Иначе имаш моето уважение че си се потрудил и е споделяш с всички ни да се надяваме че няма да има недоволни след като е предоставяш безплатно.
:clap: :clap: :clap:

Потребителски аватар

Автор на темата
JustyleR
Модератор
Модератор
Контакти:

Мнение от JustyleR » 06 юли 2018, 09:27

Lnb написа:
05 юли 2018, 20:25
Браво , дано оценят трудът ти над нещата в днешно време, нищо не се оценява а само се хейтва от (големи разбирачи).
Благодаря.
cgozzie написа:
06 юли 2018, 00:46
Ще подържаш ли тази система и ще е надграждаш ли с нещто от тук на сетне или ще е само това което си направил за в момента.Иначе имаш моето уважение че си се потрудил и е споделяш с всички ни да се надяваме че няма да има недоволни след като е предоставяш безплатно.
:clap: :clap: :clap:
Имам време до края на месеца, след това каквото съм направил, това ще бъде (поради лични причини). Ще се опитам максимално да добавя нещата които са важни за системата.
Steam | Github

Потребителски аватар

TheRedShoko ReShoko
Модератор
Модератор
Регистриран: 06 окт 2016, 07:42
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 53 пъти

Мнение от TheRedShoko ReShoko » 06 юли 2018, 09:30

Аз бих могъл да поема потдръжката на системата, стига да има какво да се прави по нея. Така че ползвайте я на воля, ако има проблеми или предложения ще бъдат направени.

Потребителски аватар

Автор на темата
JustyleR
Модератор
Модератор
Контакти:

Мнение от JustyleR » 06 юли 2018, 10:31

Добавен е Английски език. Вече потребителите могат да сменят между Български и Английско от настройките.
Важно:
В началната страница където не са влезли в профилите си, потребителите ще виждат този език, който е зададен от config файла по подразбиране.
Тоест, ако сте задали като основен език bg, потребителите ще виждат страницата на Български. Ако ще ползвате системата и мислите, че ще виждат чужденци, тогава изберете като основен език en, пък после потребителите ще могат да си сменят езика на Български от настройките.
Скоро ще направя страница в админ панелът където ще могат да се променят настройките бързо и лесно, вместо да отваряте config файла постоянно.
TheRedShoko написа:
06 юли 2018, 09:30
Аз бих могъл да поема потдръжката на системата, стига да има какво да се прави по нея. Така че ползвайте я на воля, ако има проблеми или предложения ще бъдат направени.
Ако мислиш, че можеш да разбереш как работи системата и ти се занимава, аз нямам нищо против. Просто системата е писана по мой вкус и ще бъде малко трудно някой да разбере кое, как и защо е направено.
Steam | Github

Потребителски аватар

cgozzie SEAT
Потребител
Потребител

Мнение от cgozzie SEAT » 06 юли 2018, 10:42

Благодаря и на 2-ма ви ще е пробвам и ще пиша в темата дали сичко е наред и евентуално за нещто ако може да се добави или направи същто ще пиша в темата.

Сега се сетих и ми е важно ако може да се добави банер реклама с банери 468x60, 88x31, 720x90 с версия 3.2.2 на phpbb.

Същто ако е възможно и добавяне на сървъри на този който е ползва и да е с права само за администратора на системата доста ще облекчи нещтата сичко да е в 1 система просто ще стане уникална сама по рода си но стига да има кой да се заема с тези нещта.

Същто и да има скрипт който като го инклуднеш в форума там кадето желаеш да се показва да излиза всеки кой какво кога до кога е закупил дадената услуга същто ще е прекрасно.Ако друго се сетя ще си обновя поста.
Последна промяна от cgozzie SEAT на 06 юли 2018, 10:53, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар

Lnb FRAGONCS
Потребител
Потребител
Регистриран: 06 юни 2018, 16:04

Мнение от Lnb FRAGONCS » 06 юли 2018, 10:47

Системата си е страхотна, но жъсъ има ли начин да направиш лек ъпдейт. Например да има опция и плащането преез пайпа, ако е възможно и отделна страница с проверка например на смс кодове ?

Потребителски аватар

Автор на темата
JustyleR
Модератор
Модератор
Контакти:

Мнение от JustyleR » 06 юли 2018, 10:51

Lnb написа:
06 юли 2018, 10:47
Системата си е страхотна, но жъсъ има ли начин да направиш лек ъпдейт. Например да има опция и плащането преез пайпа, ако е възможно и отделна страница с проверка например на смс кодове ?
Добаввяне на баланс чрез Paypal ще бъде добавено, но не знам кога.
Има си проверка за смс кодове (1.20, 2.40, 4.80, 6.00лв) от config файла си нагласяш ID-тата на услугите в Mobio и колко пари да получават за коя услуга.
cgozzie написа:
06 юли 2018, 10:42
Благодаря и на 2-ма ви ще е пробвам и ще пиша в темата дали сичко е наред и евентуално за нещто ако може да се добави или направи същто ще пиша в темата.

Сега се сетих и ми е важно ако може да се добави банер реклама с банери 468x60, 88x31, 720x90 с версия 3.2.2 на phpbb.

Същто ако е възможно и добавяне на сървъри на този който е ползва и да е с права само за администратора на системата доста ще облекчи нещтата сичко да е в 1 система просто ще стане уникална сама по рода си но стига да има кой да се заема с тези нещта.

Същто и да има скрипт който като го инклуднеш в форума там кадето желаеш да се показва да излиза всеки кой какво кога до кога е закупил дадената услуга същто ще е прекрасно.Ако друго се сетя ще си обновя поста.
Не знам защо е тази банер реклама. В момента искам основните функции да са готови и без бъгове, след това ще се добавят малки модификации като това което искаш ти. А, относно второто, не можах да разбера какво точно имаш в предвид.
Steam | Github

Потребителски аватар

cgozzie SEAT
Потребител
Потребител

Мнение от cgozzie SEAT » 06 юли 2018, 10:57

За 2-то исках да кажа да има опция да си добавяш собствените сървъри и да излизат в форума нещто простичко с приятен дизайн вместо да ползвам гроуфиш и тем подобни други за изваждането на сървърите си тва имах предвит да е само за администратора други да не го виждат в системата.

Относно и за 3-те банера сетих се и друго ако може да се направи така че администратора да има 2-опции първата е да избере дали банерите само да си ги добавя в форума си без да има плащане за тях а 2-рата оция да е дали да избере рекламните банери да са платени и тва същто е много добра идея.

Отговори

Върни се в “Уеб Програмиране”