SMS Система за Counter-Strike

PHP, MySQL, Javascript, XHTML и др.
Потребителски аватар

Автор на темата
JustyleR
Модератор
Модератор
Регистриран: 24 фев 2017, 18:59
Се отблагодари: 15 пъти
Получена благодарност: 46 пъти
Години: 19
Контакти:

Мнение от JustyleR » 05 юли 2018, 19:25

Автоматична SMS Система която работи с AMXBans.
Създава се флаг за дадена цена и потребителя купува този флаг.
Тоест, потребителя може да си избира кои флагове да купи.

Функции:
- Зареждане на баланс чрез Mobio.
- Зареждане на баланс чрез PayPal.
- Добавяне на сървъри от AMXBans за които да се закупуват флагове.
- Купуване на дадени флагове за дадена цена.
- Преглеждане на закупените флагове (кой флаг за кой сървър е, кога изтича и т.н.).
- Преглеждане на профил.
- Настройки (Парола в сайта, име и парола в игра, език на сайта).
- История на дейностите (история на това какво и кога си го направил).

Админ панелът:
- Добавяне на флаг в даден сървър за дадена цена.
- Преглеждане на създадените флагове.
- Управление на потребителите (промяна на име, парола, баланс, група - баннат, потребител, админ).
- Добавяне на код за баланс (създавате код с дадена цена и чрез този код потребителите могат да си заредят баланс).
- Редактиране на текста в началната страница, както и редактиране на текства в страницата за добавяне на баланс.
- Логове (история на това какво са правили потребителите. Все още не е напълно завършен скрипта, някой логове все още не се записват).
- Страница чрез която могат да се редактират настройки на сайта.
- Страница от където да добавяте сървъри от AMXBans за които да можете да създавате флагове.

- Има script, който позволява да се преведе системата на различни езици (Засега Български и Английски).
- Възможност за създаване на темплейти за системата.
- Има защита която позволява само един IP адрес да бъде регистриран.

За инсталация:
1. Качете системата и отворете install.php файла чрез браузъра, след това попълнете полетата и инсталирайте.
ВАЖНО!
Отворете config папката и задайте на файла config.php права 777 докато се инсталира системата, след това си върнете правата.
3. Изтрийте install.php и инсталирайте AMXBans.
4. След инсталацията на AMXBans би трябвало вече да има добавени сървъри и от админ панела можете да си изберете кои от тях да ползвате.
Готово, вече системата е готова за ползване.

Демо , Демо - Видео
Системата

Ако някой иска да изработи нов темплейт или превод за системата, тогaва моля свържете се с мен.

Благодарности:
F33L Th3 P0W3R. - Помогна с намиране и оправяне на някои бъгове в системата.
kryder11 - Помогна с оправяне на един бъг в една от функциите.
Discord сървър,
където можете да намерите новини за безплатни игри и ъпдейти, както и хора с които да играете.
Също така и най-лесния начин да се свържете с мен.

Потребителски аватар

Lnb FRAGONCS
Потребител
Потребител
Регистриран: 06 юни 2018, 16:04

Мнение от Lnb FRAGONCS » 05 юли 2018, 20:25

Браво , дано оценят трудът ти над нещата в днешно време, нищо не се оценява а само се хейтва от (големи разбирачи).

Потребителски аватар

cgozzie SEAT
Потребител
Потребител
Регистриран: 13 окт 2016, 22:10
Се отблагодари: 73 пъти
Получена благодарност: 11 пъти

Мнение от cgozzie SEAT » 06 юли 2018, 00:46

Ще подържаш ли тази система и ще е надграждаш ли с нещто от тук на сетне или ще е само това което си направил за в момента.Иначе имаш моето уважение че си се потрудил и е споделяш с всички ни да се надяваме че няма да има недоволни след като е предоставяш безплатно.
:clap: :clap: :clap:

Потребителски аватар

Автор на темата
JustyleR
Модератор
Модератор
Контакти:

Мнение от JustyleR » 06 юли 2018, 09:27

Lnb написа:
05 юли 2018, 20:25
Браво , дано оценят трудът ти над нещата в днешно време, нищо не се оценява а само се хейтва от (големи разбирачи).
Благодаря.
cgozzie написа:
06 юли 2018, 00:46
Ще подържаш ли тази система и ще е надграждаш ли с нещто от тук на сетне или ще е само това което си направил за в момента.Иначе имаш моето уважение че си се потрудил и е споделяш с всички ни да се надяваме че няма да има недоволни след като е предоставяш безплатно.
:clap: :clap: :clap:
Имам време до края на месеца, след това каквото съм направил, това ще бъде (поради лични причини). Ще се опитам максимално да добавя нещата които са важни за системата.
Discord сървър,
където можете да намерите новини за безплатни игри и ъпдейти, както и хора с които да играете.

Потребителски аватар

TheRedShoko ReShoko
Модератор
Модератор
Регистриран: 06 окт 2016, 07:42
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 56 пъти

Мнение от TheRedShoko ReShoko » 06 юли 2018, 09:30

Аз бих могъл да поема потдръжката на системата, стига да има какво да се прави по нея. Така че ползвайте я на воля, ако има проблеми или предложения ще бъдат направени.

Потребителски аватар

Автор на темата
JustyleR
Модератор
Модератор
Контакти:

Мнение от JustyleR » 06 юли 2018, 10:31

Добавен е Английски език. Вече потребителите могат да сменят между Български и Английско от настройките.
Важно:
В началната страница където не са влезли в профилите си, потребителите ще виждат този език, който е зададен от config файла по подразбиране.
Тоест, ако сте задали като основен език bg, потребителите ще виждат страницата на Български. Ако ще ползвате системата и мислите, че ще виждат чужденци, тогава изберете като основен език en, пък после потребителите ще могат да си сменят езика на Български от настройките.
Скоро ще направя страница в админ панелът където ще могат да се променят настройките бързо и лесно, вместо да отваряте config файла постоянно.
TheRedShoko написа:
06 юли 2018, 09:30
Аз бих могъл да поема потдръжката на системата, стига да има какво да се прави по нея. Така че ползвайте я на воля, ако има проблеми или предложения ще бъдат направени.
Ако мислиш, че можеш да разбереш как работи системата и ти се занимава, аз нямам нищо против. Просто системата е писана по мой вкус и ще бъде малко трудно някой да разбере кое, как и защо е направено.
Discord сървър,

Потребителски аватар

cgozzie SEAT
Потребител
Потребител

Мнение от cgozzie SEAT » 06 юли 2018, 10:42

Благодаря и на 2-ма ви ще е пробвам и ще пиша в темата дали сичко е наред и евентуално за нещто ако може да се добави или направи същто ще пиша в темата.

Сега се сетих и ми е важно ако може да се добави банер реклама с банери 468x60, 88x31, 720x90 с версия 3.2.2 на phpbb.

Същто ако е възможно и добавяне на сървъри на този който е ползва и да е с права само за администратора на системата доста ще облекчи нещтата сичко да е в 1 система просто ще стане уникална сама по рода си но стига да има кой да се заема с тези нещта.

Същто и да има скрипт който като го инклуднеш в форума там кадето желаеш да се показва да излиза всеки кой какво кога до кога е закупил дадената услуга същто ще е прекрасно.Ако друго се сетя ще си обновя поста.
Последна промяна от cgozzie SEAT на 06 юли 2018, 10:53, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар

Lnb FRAGONCS
Потребител
Потребител
Регистриран: 06 юни 2018, 16:04

Мнение от Lnb FRAGONCS » 06 юли 2018, 10:47

Системата си е страхотна, но жъсъ има ли начин да направиш лек ъпдейт. Например да има опция и плащането преез пайпа, ако е възможно и отделна страница с проверка например на смс кодове ?

Потребителски аватар

Автор на темата
JustyleR
Модератор
Модератор
Контакти:

Мнение от JustyleR » 06 юли 2018, 10:51

Lnb написа:
06 юли 2018, 10:47
Системата си е страхотна, но жъсъ има ли начин да направиш лек ъпдейт. Например да има опция и плащането преез пайпа, ако е възможно и отделна страница с проверка например на смс кодове ?
Добаввяне на баланс чрез Paypal ще бъде добавено, но не знам кога.
Има си проверка за смс кодове (1.20, 2.40, 4.80, 6.00лв) от config файла си нагласяш ID-тата на услугите в Mobio и колко пари да получават за коя услуга.
cgozzie написа:
06 юли 2018, 10:42
Благодаря и на 2-ма ви ще е пробвам и ще пиша в темата дали сичко е наред и евентуално за нещто ако може да се добави или направи същто ще пиша в темата.

Сега се сетих и ми е важно ако може да се добави банер реклама с банери 468x60, 88x31, 720x90 с версия 3.2.2 на phpbb.

Същто ако е възможно и добавяне на сървъри на този който е ползва и да е с права само за администратора на системата доста ще облекчи нещтата сичко да е в 1 система просто ще стане уникална сама по рода си но стига да има кой да се заема с тези нещта.

Същто и да има скрипт който като го инклуднеш в форума там кадето желаеш да се показва да излиза всеки кой какво кога до кога е закупил дадената услуга същто ще е прекрасно.Ако друго се сетя ще си обновя поста.
Не знам защо е тази банер реклама. В момента искам основните функции да са готови и без бъгове, след това ще се добавят малки модификации като това което искаш ти. А, относно второто, не можах да разбера какво точно имаш в предвид.
Discord сървър,

Потребителски аватар

cgozzie SEAT
Потребител
Потребител

Мнение от cgozzie SEAT » 06 юли 2018, 10:57

За 2-то исках да кажа да има опция да си добавяш собствените сървъри и да излизат в форума нещто простичко с приятен дизайн вместо да ползвам гроуфиш и тем подобни други за изваждането на сървърите си тва имах предвит да е само за администратора други да не го виждат в системата.

Относно и за 3-те банера сетих се и друго ако може да се направи така че администратора да има 2-опции първата е да избере дали банерите само да си ги добавя в форума си без да има плащане за тях а 2-рата оция да е дали да избере рекламните банери да са платени и тва същто е много добра идея.

Отговори

Върни се в “Уеб Програмиране”