[ СКОРО ] Безплатни Counter-Strike 1.6 Сървъри - Play-CS.com

Търговският раздел на форума. Място за всички, които искат да продадат, купят или заменят даден предмет/стока/услуга.
Аватар
Play-CS
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 8
Регистриран на: 27 Дек 2018, 19:27
Получена благодарност: 12 пъти

[ СКОРО ] Безплатни Counter-Strike 1.6 Сървъри - Play-CS.com

Мнение от Play-CS » 27 Дек 2018, 19:40

Изображение
» Гледай Видеото Сега! «

Изображение
» От създателите на RENT 4Vendeta «


Изображение

» Какво представлява проекта ?
Още със закриването на RENT 4Vendeta, обещахме на всички наши привърженици, че ще се върнем с проект за безплатни гейм сървъри на любимата игра на народа още от детство. Ето, че това време приближава. Идеята на този проект е да предоставим безплатни сървъри на всички тези, които се застъпваха за нас през годините. Всичко ще бъде изключително просто без плащания. Ще има добре познатият на много хора контролен панел на 4Vendeta, като ще има отново достъп до сървърните файлове посредством FTP Достъп, както и любимата конзола на всички. Периода на един сървър е НЕОГРАНИЧЕН, което ще рече, че няма нужда да се притеснявате кога той ще свърши, тъй като е БЕЗПЛАТЕН.

Изображение

» Как ще работи всичко ?
Понеже знаем, че ще има изключително голям интерес към безплатните сървъри, както от малки, така и от големи, сме решили да отсяваме заявките за безплатни сървъри по наши критерии. Идеята за това е да избегнем старите главоболия, които имахме, с клиенти, които си нямат и на идея какво представлява един сървър и как се управлява. По този начин ще оползотворяваме сървърите от разбиращи хора с умения за това.

Изображение

» Кога ще мога да кандидатствам ?
Нека преминем и на главният въпрос? Кога? Ето тук идва и уловката. Официална дата на "start" на проекта все още няма. Подготвили сме системите, панелите са тествани и са в изрядност. Официалното стартиране ще бъде обявено тук (като ново мнение). Изчаква се удобен и подходящ момент за това.
Извън темата
Ще помоля всички нетърпеливи потребители да се въздържат от коментари "Кога?", "Какво стана?", "Нали щеше да е 'скоро'?" и прочие. Когато дойде точното и правилното време, ще разберете.
Изображение

» Повече информация
Всякаква подробна информация относно проекта може да следите тук, като тя ще бъде добавяна периодично. Също така това може да направите и като посещавате нашият уеб сайт.
Извън темата
Всичко, което е добавено тук е последното, което ще научите от Нас. Тоест въпроси от сорта "Как става?", "Искам да се запиша", "Може ли на мен първо", "Искам резервация" и прочие.., са напълно излишни!
Изображение

Аватар
neppyS BG
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 205
Регистриран на: 16 Сеп 2018, 10:56
Се отблагодари: 13 пъти
Получена благодарност: 4 пъти

[ СКОРО ] Безплатни Counter-Strike 1.6 Сървъри - Play-CS.com

Мнение от neppyS BG » 27 Дек 2018, 19:57

Чудесно!Тъй като разбрах и Николов участва в проекта,тоест пинга няма да е над 20 :gamer2:
А някакъв лимит ще има ли,тоест 1 човек колко сървъра ще може да наеме?

Аватар
southpawn96
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 19
Регистриран на: 12 Дек 2018, 14:57
Местоположение: Софийско градско
Се отблагодари: 8 пъти
Получена благодарност: 3 пъти

[ СКОРО ] Безплатни Counter-Strike 1.6 Сървъри - Play-CS.com

Мнение от southpawn96 » 27 Дек 2018, 20:00

Каква е разликата между вас и Вендета (Ако има такава изобщо) ?

От всичко написано в крайна сметка разбрах, че просто сте със сменено име и ще предлагате безплатно сървъри (Което вероятно ще е за някакъв период .. все пак безплатен обяд - няма).

Също така от интрото виждам "Обивниха ни, Обидиха ни, Искаха да ни няма" което няма никакъв смисъл и е неуточнено, а що се отнася до безплатните сървъри също отново ми е чудно как след като затворихте Вендета поради "липса на клиенти и намаляване на броя на сървърите" сега отново се "възраждате" със идея за безплатни такива ?!

С уважение: Иван

Аватар
Play-CS
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 8
Регистриран на: 27 Дек 2018, 19:27
Получена благодарност: 12 пъти

[ СКОРО ] Безплатни Counter-Strike 1.6 Сървъри - Play-CS.com

Мнение от Play-CS » 27 Дек 2018, 20:11

southpawn96 написа: 27 Дек 2018, 20:00 Каква е разликата между вас и Вендета (Ако има такава изобщо) ?

От всичко написано в крайна сметка разбрах, че просто сте със сменено име и ще предлагате безплатно сървъри (Което вероятно ще е за някакъв период .. все пак безплатен обяд - няма).

Също така от интрото виждам "Обивниха ни, Обидиха ни, Искаха да ни няма" което няма никакъв смисъл и е неуточнено, а що се отнася до безплатните сървъри също отново ми е чудно как след като затворихте Вендета поради "липса на клиенти и намаляване на броя на сървърите" сега отново се "възраждате" със идея за безплатни такива ?!

С уважение: Иван
В закриването на RENT 4Vendeta загатнахме, че ще има нов проект с цел благодарност през всичките години на работа. Тоест, че ще се върнем с ново име и безплатни сървъри за всички.
Интрото е направено с цел, за да се досетят всички, кои сме ние. Голяма част знаят, че имаше не малко "наети" хора, които да ни плюят постоянно по форумите. Постоянни атаки, копиране и прочие.
"Безплатен обяд - няма" - този път има :) Всеки, който покрие изискванията (които ще бъдат обявени скоро), ще получи безплатен сървър за неограничен период от време.
Всичко това го правим за Вас и цялото комюнити на България на тази игра.

Весели Празници.

Аватар
southpawn96
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 19
Регистриран на: 12 Дек 2018, 14:57
Местоположение: Софийско градско
Се отблагодари: 8 пъти
Получена благодарност: 3 пъти

[ СКОРО ] Безплатни Counter-Strike 1.6 Сървъри - Play-CS.com

Мнение от southpawn96 » 27 Дек 2018, 20:22

Play-CS написа: 27 Дек 2018, 20:11
southpawn96 написа: 27 Дек 2018, 20:00 Каква е разликата между вас и Вендета (Ако има такава изобщо) ?

От всичко написано в крайна сметка разбрах, че просто сте със сменено име и ще предлагате безплатно сървъри (Което вероятно ще е за някакъв период .. все пак безплатен обяд - няма).

Също така от интрото виждам "Обивниха ни, Обидиха ни, Искаха да ни няма" което няма никакъв смисъл и е неуточнено, а що се отнася до безплатните сървъри също отново ми е чудно как след като затворихте Вендета поради "липса на клиенти и намаляване на броя на сървърите" сега отново се "възраждате" със идея за безплатни такива ?!

С уважение: Иван
В закриването на RENT 4Vendeta загатнахме, че ще има нов проект с цел благодарност през всичките години на работа. Тоест, че ще се върнем с ново име и безплатни сървъри за всички.
Интрото е направено с цел, за да се досетят всички, кои сме ние. Голяма част знаят, че имаше не малко "наети" хора, които да ни плюят постоянно по форумите. Постоянни атаки, копиране и прочие.
"Безплатен обяд - няма" - този път има :) Всеки, който покрие изискванията (които ще бъдат обявени скоро), ще получи безплатен сървър за неограничен период от време.
Всичко това го правим за Вас и цялото комюнити на България на тази игра.

Весели Празници.
Можехте просто да не затваряте сайта , а да ви бъде като: План №2. Безсмислено смяна на име, а що се отнася до хейтърите - те винаги ще плюят дори със смяната на името ( също така си правите мечешка услуга със уточняването,че сте от Вендета).

Последният ми въпрос е:

Каква е гаранцията, че няма да има Разочарование със закриване на проекта след време? Все пак тези който ще желаят да ползват услугата ви трябва да имат "едно наум".

Аватар
Play-CS
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 8
Регистриран на: 27 Дек 2018, 19:27
Получена благодарност: 12 пъти

[ СКОРО ] Безплатни Counter-Strike 1.6 Сървъри - Play-CS.com

Мнение от Play-CS » 27 Дек 2018, 20:27

southpawn96 написа: 27 Дек 2018, 20:22 Можехте просто да не затваряте сайта , а да ви бъде като: План №2. Безсмислено смяна на име, а що се отнася до хейтърите - те винаги ще плюят дори със смяната на името ( също така си правите мечешка услуга със уточняването,че сте от Вендета).

Последният ми въпрос е:

Каква е гаранцията, че няма да има Разочарование със закриване на проекта след време? Все пак тези който ще желаят да ползват услугата ви трябва да имат "едно наум".
Създаването на нов проект, с друго име си има специална цел, която не и е мястото тук за обсъждане.
Гаранцията, която даваме е същата, която дават и всички други компании, които предлагат гейм сървъри.
Просто имаме ресурса да го направим по такъв начин, че да е полезно за крайният потребител, независимо цената.
Все пак винаги целта е била една - Удовлетворение на крайният потребител :)

Аватар
neppyS BG
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 205
Регистриран на: 16 Сеп 2018, 10:56
Се отблагодари: 13 пъти
Получена благодарност: 4 пъти

[ СКОРО ] Безплатни Counter-Strike 1.6 Сървъри - Play-CS.com

Мнение от neppyS BG » 27 Дек 2018, 21:22

Лимита колко ще ни е ?
Колко сървъри ще може 1 човек да си наеме по 32 слота?

Аватар
Play-CS
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 8
Регистриран на: 27 Дек 2018, 19:27
Получена благодарност: 12 пъти

[ СКОРО ] Безплатни Counter-Strike 1.6 Сървъри - Play-CS.com

Мнение от Play-CS » 27 Дек 2018, 21:33

neppyS BG написа: 27 Дек 2018, 21:22 Лимита колко ще ни е ?
Колко сървъри ще може 1 човек да си наеме по 32 слота?
Всякаква подобна информация ще бъде предоставена в скоро време тук в темата или в сайта.

Аватар
Psych0_91
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 121
Регистриран на: 08 Сеп 2018, 15:53
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 6 пъти

[ СКОРО ] Безплатни Counter-Strike 1.6 Сървъри - Play-CS.com

Мнение от Psych0_91 » 27 Дек 2018, 21:55

На мен тази идея за нещо безплатно не ми харесва ще има повече сървъри от колкото играчи, мен ако ме питате един хост да е 40/ 50 лв на месец 24 слотов така 10 годишни няма да си правят вериги и такива глупости..

Аватар
Play-CS
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 8
Регистриран на: 27 Дек 2018, 19:27
Получена благодарност: 12 пъти

[ СКОРО ] Безплатни Counter-Strike 1.6 Сървъри - Play-CS.com

Мнение от Play-CS » 27 Дек 2018, 22:01

Psych0_91 написа: 27 Дек 2018, 21:55 На мен тази идея за нещо безплатно не ми харесва ще има повече сървъри от колкото играчи, мен ако ме питате един хост да е 40/ 50 лв на месец 24 слотов така 10 годишни няма да си правят вериги и такива глупости..
Не случайно сме направили свои критерии. В първият пост сме обяснили защо и как ще го направим. Със сигурност ще се опитаме да ограничим детското присъствие в този проект, с цел по-малко главоболие и сериозност към това начинание. Накратко хора без знания, няма как да имат сървъри :)

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Купувам / Продавам / Заменям”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта