Как да едитна зомби плагуе плугин

Въпроси и проблеми свързани с AMXModX.
Аватар
AccRoBaT
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1
Регистриран на: 28 Дек 2018, 13:47

Как да едитна зомби плагуе плугин

Мнение от AccRoBaT » 28 Дек 2018, 13:55

Здравейте! Преди 3 дена реших да си пусна сервер без да подозирам, че ще бъде толкова трудно (поне за мен) да се права с това което искам.
Идеята ми е да пресъздам старите зомби сервери с но саве аммо пакс (всеки мап се реска амото на 25), нормално сабиране на аммо, 1 клас зомби с лонг джъмп и х2 скок, 4 мода на игра които ще се купуват от шопа, а именно Survivor, Nemesis, Sniper, Assasin. Като цяло, мисля че ме разбрахте. Ако можете да ми помогнете по някакъв начин бих се радвал много да ви ислушам. [wall=]Ако кажете, че можете да го направите ще ви се отблагодаря с парична награда за която ще се разберем предварително![/wall]

Аватар
well thought of
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 11
Регистриран на: 26 Дек 2018, 21:17
Се отблагодари: 1 път

Как да едитна зомби плагуе плугин

Мнение от well thought of » 28 Дек 2018, 15:00

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от OciXCrom на 28 Дек 2018, 15:51, променено общо 1 път.
Причина: Форумът е направен за да се помага в него, а не другаде.
Life has no remote, get up and change yourself.

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Как да едитна зомби плагуе плугин

Мнение от OciXCrom » 28 Дек 2018, 15:51

Като за начало, ще е хубаво да прочетеш внимателно името и заглавието на раздела преди да си пуснеш темата. Този път ще я преместя в правилния раздел, а за напред внимавай.

Ако питаш как сам да промениш нещо, качваш кода и казваш къде имаш затрудндения, а ние ще се опитаме да ти помогнем. В такъв случай пишеш в раздела "Помощ в скриптирането".

Обаче, ако нямаш представа как се правят плъгини, пишеш в раздела "Заявки за плъгини", качваш плъгина и обясняваш точно и ясно какво искаш да се направи. Няма как да ти обясняваме как да започнеш от нулата ако нямаш предишни познания.

Аватар
User12
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 321
Регистриран на: 25 Яну 2018, 22:39
Местоположение: Сливен
Се отблагодари: 40 пъти
Получена благодарност: 17 пъти
Обратна връзка:

Как да едитна зомби плагуе плугин

Мнение от User12 » 17 Яну 2019, 23:48

@AccRoBaT »
Здравей , до колкото виждам това което те интересува отначало е да си промениш самата конфигурция на мода което се настройва от .ini файловете : zombieplague.ini , zp_zpclasses.ini zombieplague.cfg и т.н .
Една част от настройките можеш да направиш от там зависи и също с коя версия на Zombie Plague мода си пуснал на твоя сървър ! Ако вече искаш да добавиш определени събития , итеми , екстри , менюта и прочие в сървъра , ще е нужно да ни предоставиш и сма кода на плъгина на мода (ако имаш такъв) и по него да кажеш какво искаш да ти помогнем да осъществиш :)
Каналът ми в YouTube : Георги Пламенов

Изображение

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Поддръжка / Помощ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта