Кодиран QGS дизайн за Counter Strike.

Графичен, уеб дизайн и т.н.
Аватар
stambeto2006
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 505
Регистриран на: 06 Окт 2016, 15:44
Се отблагодари: 53 пъти
Получена благодарност: 45 пъти
Обратна връзка:

Кодиран QGS дизайн за Counter Strike.

Мнение от stambeto2006 » 14 Окт 2016, 19:08

Автор: val4o0o0/DediHost
Screenshot_2.png
Screenshot_2.png (577.8 KiB) Преглеждано 3343 пъти
Screenshot_2.png
Screenshot_2.png (577.8 KiB) Преглеждано 3343 пъти
Темата е взета от DediHost.
Прикачени файлове
qgs_design.zip
(734.45 KiB) Свалено 191 пъти
qgs_design.zip
(734.45 KiB) Свалено 191 пъти

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

Кодиран QGS дизайн за Counter Strike.

Мнение от illusion » 05 Фев 2019, 11:22

Добавих ново демо в първият пост, защото не работеше.

Аватар
~jeff
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 158
Регистриран на: 24 Ное 2018, 12:39
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 27 пъти

Кодиран QGS дизайн за Counter Strike.

Мнение от ~jeff » 05 Фев 2019, 12:53

Дизайна е руски темплейт за DLE и превода беше мой преди много време.
Това: Автор: val4o0o0/DediHost може да го изтриеш :)
Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law and repeat after me: I AM FREE

Аватар
Nine Finger's
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 112
Регистриран на: 13 Фев 2018, 20:45
Местоположение: Майна town
Се отблагодари: 40 пъти
Получена благодарност: 6 пъти

Кодиран QGS дизайн за Counter Strike.

Мнение от Nine Finger's » 05 Фев 2019, 13:59

Аз до колкото си спомням в тогавашния дедихост дизайна беше кодиран на ново от val4o0o0 за превода не знам но кодировката я прави той понеже беше много зле написана така че името му трябва да фигурира като автор също, а твоето да се добави единствено за превода.
Make everything simple as possible but not simpler.
Albert Einstein

Аватар
~jeff
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 158
Регистриран на: 24 Ное 2018, 12:39
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 27 пъти

Кодиран QGS дизайн за Counter Strike.

Мнение от ~jeff » 05 Фев 2019, 17:43

Nine Finger's написа: 05 Фев 2019, 13:59 Аз до колкото си спомням в тогавашния дедихост дизайна беше кодиран на ново от val4o0o0 за превода не знам но кодировката я прави той понеже беше много зле написана така че името му трябва да фигурира като автор също, а твоето да се добави единствено за превода.
:rofl:

Руските дизайни за DLE са кодирани и не знам, какво въобще е кодирал тоя.
Дизайна беше преведен и вкаран в цеес-бг.инфо лично от мен преди вие дори да сте чували за DLE :)
Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law and repeat after me: I AM FREE

Аватар
Bupyc
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 54
Регистриран на: 13 Яну 2017, 01:17
Местоположение: Перник
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

Кодиран QGS дизайн за Counter Strike.

Мнение от Bupyc » 05 Фев 2019, 20:21

~jeff написа: 05 Фев 2019, 17:43
Nine Finger's написа: 05 Фев 2019, 13:59 Аз до колкото си спомням в тогавашния дедихост дизайна беше кодиран на ново от val4o0o0 за превода не знам но кодировката я прави той понеже беше много зле написана така че името му трябва да фигурира като автор също, а твоето да се добави единствено за превода.
:rofl:

Руските дизайни за DLE са кодирани и не знам, какво въобще е кодирал тоя.
Дизайна беше преведен и вкаран в цеес-бг.инфо лично от мен преди вие дори да сте чували за DLE :)
Не знам какво имаш предвид под превел, но да говориш така за човек който разбира повече от 1 000 000 пъти повече от теб е несериозно.
Ти още не знаеш и не можеш да редактираш готов дизайн ,а претендираш за права на нещо.
Като гледам вашият сайт на какво прилича и то където и да погледна ( да не говорим за респонсив там става още по зле ) ми става смешно, да не споменавам и на потребителя на който редактира ( по твои думи превел, а по скоро уср*л ) готов дизайн и там си присвой всичко без да оставиш никъде автора. И като за последно извън темата val4o0o0 когато се е занимавал с програмиране ти не си бил плануван сигурно. Нямам за цел да се заяждам с когото и да било просто коментари като този над моя са меко казани :rofl: .

По темата:
Дизайна е хубав но ще трябва да се "преведе" тоест да се вкара малко html5 и да се направи респонсив или накратко казано да се пренапише. :think:

Аватар
~jeff
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 158
Регистриран на: 24 Ное 2018, 12:39
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 27 пъти

Кодиран QGS дизайн за Counter Strike.

Мнение от ~jeff » 05 Фев 2019, 22:38

Bupyc написа: 05 Фев 2019, 20:21
~jeff написа: 05 Фев 2019, 17:43
Nine Finger's написа: 05 Фев 2019, 13:59 Аз до колкото си спомням в тогавашния дедихост дизайна беше кодиран на ново от val4o0o0 за превода не знам но кодировката я прави той понеже беше много зле написана така че името му трябва да фигурира като автор също, а твоето да се добави единствено за превода.
:rofl:

Руските дизайни за DLE са кодирани и не знам, какво въобще е кодирал тоя.
Дизайна беше преведен и вкаран в цеес-бг.инфо лично от мен преди вие дори да сте чували за DLE :)
Не знам какво имаш предвид под превел, но да говориш така за човек който разбира повече от 1 000 000 пъти повече от теб е несериозно.
Ти още не знаеш и не можеш да редактираш готов дизайн ,а претендираш за права на нещо.
Като гледам вашият сайт на какво прилича и то където и да погледна ( да не говорим за респонсив там става още по зле ) ми става смешно, да не споменавам и на потребителя на който редактира ( по твои думи превел, а по скоро уср*л ) готов дизайн и там си присвой всичко без да оставиш никъде автора. И като за последно извън темата val4o0o0 когато се е занимавал с програмиране ти не си бил плануван сигурно. Нямам за цел да се заяждам с когото и да било просто коментари като този над моя са меко казани :rofl: .

По темата:
Дизайна е хубав но ще трябва да се "преведе" тоест да се вкара малко html5 и да се направи респонсив или накратко казано да се пренапише. :think:
Ххахахахаха
Дизайна казах, че е руски темплейт за популярната в русия CMS - DLE , а по-точно го преводох и го вкарах в цеес-бг а след това ме боли оная работа кой какво е правил, не разбирам защо се присвояват права за нещо което е кодирано вече от други хора не от мен нито от тоя валчо.
Смешен си .. аз никъде не съм посочил, че съм програмист или каквото и да е било :)
П.С наистина си вреден за обществото :rofl:
Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law and repeat after me: I AM FREE

Аватар
JustyleR
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 560
Регистриран на: 24 Фев 2017, 18:59
Се отблагодари: 33 пъти
Получена благодарност: 132 пъти
Обратна връзка:

Кодиран QGS дизайн за Counter Strike.

Мнение от JustyleR » 05 Фев 2019, 22:49

Хайде да спрем със спора и ако има нещо да си го пишете на лично, окей?
Discord сървър, чрез който можете да се свържете с мен.


Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Дизайн”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта