ReGameDLL без roof boost bugfix

Въпроси и проблеми свързани с ReHLDS и допълненията.
Аватар
FLYskills360*
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Дек 2018, 23:08
Местоположение: България, Ловеч

ReGameDLL без roof boost bugfix

Мнение от FLYskills360* » 03 Мар 2019, 18:03

Здравейте, моля за помощ
Имам сървър, които използва най-новите версии свързани с HLDS, ReHLDS & ReGameDLL
Мода които използвам е HideNSeek, тъй като е ново поколение вариант, мога да използвам training, public и mix и за това ми е нужен ReAPI модула, какъв точно е проблема, pure версията за новия ReGameDLL не работи, а по старите не поддържат ReAPI, целта на pure е играчите да могат да минават през тавана с помощ от съотборник като скачат в клекнало положение, ако не сте ме разбрали вижте този клип: https://www.youtube.com/watch?v=cMG_uI_8vrQ&t=45s
Старите версии на ReGameDLL не работят(Нямат безкраен рунд и другите кварове), но имат този бъг .
Трябва ми версия, която има и двете, зарежда в конзолата и работи с ReAPI модулите от последната година
Благодаря предварително :dtm:

Аватар
hackera457
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 768
Регистриран на: 01 Ное 2016, 09:46
Местоположение: София
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 124 пъти
Обратна връзка:

HLDS (6153) ReHLDS 3.4.0.688 & ReGameDLL 5.7.0.333

Мнение от hackera457 » 03 Мар 2019, 22:30

Имам сървър, които използва най-новите версии свързани с HLDS, ReHLDS & ReGameDLL
Нещо не ми се връзва това изречение
Винаги обновявай ReHLDS и ReGameDLL и ReAPI до най-новите версии, така ще избегнеш проблеми. Вероятно нещо не си обновил като хората
Моите плъгини

Код за потвърждение: Избери целия код

#include <hambeer>

RegisterHamBeer(HamBeer_Spawn, "player", "GivePlayerBeer", 1);

public GivePlayerBeer(Pl){
    if(!is_user_alive(Pl)){
        ham_give_beer(Pl, 5)
        client_print(Pl, print_chat, "Go Go Go"){
}  


Аватар
WaLkZ
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 799
Регистриран на: 05 Окт 2016, 21:13
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 75 пъти
Получена благодарност: 227 пъти
Обратна връзка:

ReGameDLL без roof boost bugfix

Мнение от WaLkZ » 03 Мар 2019, 23:39

Такава версия няма как да намериш. Поне прикачи въпросният HNS мод, да го прегледам, какво точно ползва от ReAPI.
https://amxx-bg.info/forum/viewtopic.php?p=38902#p38902

Аватар
FLYskills360*
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Дек 2018, 23:08
Местоположение: България, Ловеч

ReGameDLL без roof boost bugfix

Мнение от FLYskills360* » 04 Мар 2019, 09:22

Версията на Мода е високо платена и не мога да я дам на никой, единственото нещо което искам е да се премахне Fixed GetHullBounds от новата версия и играчите, да могат да минават през стената. Ако някой разбира как се редактират ReGameDLL-та, моля да направи само това

Добавено преди 37 секунди:
HLDS (6153) ReHLDS 3.4.0.688 &amp; ReGameDLL 5.7.0.333
hackera457 написа: 03 Мар 2019, 22:30
Имам сървър, които използва най-новите версии свързани с HLDS, ReHLDS & ReGameDLL
Нещо не ми се връзва това изречение
Винаги обновявай ReHLDS и ReGameDLL и ReAPI до най-новите версии, така ще избегнеш проблеми. Вероятно нещо не си обновил като хората
Няма по-нови версии, които работят с pure, това казвам, просто ти не ме разбра... Казвам, че всичко е 6, но не може да се boost-ваш през покрив, ако пак не си ме разбрал виж видеото, което пратих по-горе

Аватар
Huehue
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 352
Регистриран на: 16 Яну 2017, 23:42
Местоположение: София
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 171 пъти
Обратна връзка:

ReGameDLL без roof boost bugfix

Мнение от Huehue » 04 Мар 2019, 10:00

Пусни запитване в github, ако някой може да ти помогне с това с те. Но в крайна сметка това е бъг в играта, който е оправен за добро.
LOYAL TO THE OATH OF OMERTА̀

Зад монитора мъжкари, това не го разбирам..
На живо сте мишкари, това го гарантирам!
Седиш на 30 метра от мен като препариран!
Ако има нещо брат, номерът ми е блокиран..

My GitHub Profile
GitHub

My AMXX Includes Collection
AMXX Include Libraries

My Steam Profile (from SteamDB)
  • Value: 4179€
  • Games owned: 1855
  • Games played: 754 (40%)
  • Hours on record: 4,994.9h

Аватар
FLYskills360*
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Дек 2018, 23:08
Местоположение: България, Ловеч

ReGameDLL без roof boost bugfix

Мнение от FLYskills360* » 04 Мар 2019, 10:05

WaLkZ написа: 03 Мар 2019, 23:39 Такава версия няма как да намериш. Поне прикачи въпросният HNS мод, да го прегледам, какво точно ползва от ReAPI.
https://amxx-bg.info/forum/viewtopic.php?p=38902#p38902
Ето нещата, които спират да работят:
[ReAPI] RegisterHookChain: function <RoundEnd> is not available, ReGameDLL required
[CSTRIKE] BuyGunAmmo is not available
[CSTRIKE] GiveNamedItem is not available
[CSTRIKE] AddAccount is not available
[CSTRIKE] CanPlayerBuy is not available
[CSTRIKE] CanBuyThis is not available
[CSTRIKE] Some function are not available - vorwards CS_OnBuy[Attempt] have been disabled
[CSTRIKE] GiveDefaultItems is not available - native cs_set_no_knives has been disabled
[CSTRIKE] CREATE_NAMED_ENITTY is not available - native cs_create_entity<> has been disabled
[CSTRIKE] UTIL_FindEntByString is not available - native cs_find_end_by_class<> has been disabled
[CSTRIKE] AddEntityHashValue or RemoveEntityHashValue is not available - native cs_set_ent_class<> has been disabled
[CSTRIKE] GetWeaponInfo is not available - native cs_get_weapon_info<> and forward CS_OnBuy have been disabled

Както виждаш, това са нещата, които блокират при по-стара версия на pure, най-новата pure версия, няма тези грешки, има този бъг който ми трябва, но не отчита в конзолата като напиша game version и няма noendround и respawn_immunity .
Като цяло използвам bugfixed версията и ти казвам, че с нея НЯМАМ проблем и ВСИЧКО работи, само че ИСКАМ да има този бъг при играчите.

Добавено преди 1 минута 55 секунди:
Huehue написа: 04 Мар 2019, 10:00 Пусни запитване в github, ако някой може да ти помогне с това с те. Но в крайна сметка това е бъг в играта, който е оправен за добро.
В HideNSeek мода, това е едно от най-полезните неща, мога да се съглася само, ако мода е различен :)

Аватар
stambeto2006
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 505
Регистриран на: 06 Окт 2016, 15:44
Се отблагодари: 53 пъти
Получена благодарност: 45 пъти
Обратна връзка:

ReGameDLL без roof boost bugfix

Мнение от stambeto2006 » 04 Мар 2019, 10:06

Пусни запитване ТУК, първо ти не предоставяш информация да ти видим мода и неговия код, така че си пусни запитване в github. Не мисля, че някой ще тръгне да се занимава с това, когато други хора са го оправили за добро както каза @Huehue.

Аватар
Autumn Shade
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: 14 Мар 2019, 13:20
Се отблагодари: 48 пъти
Получена благодарност: 150 пъти

ReGameDLL без roof boost bugfix

Мнение от Autumn Shade » 14 Мар 2019, 15:54

FLYskills360* написа: 03 Мар 2019, 18:03 Здравейте, моля за помощ
Имам сървър, които използва най-новите версии свързани с HLDS, ReHLDS & ReGameDLL
Мода които използвам е HideNSeek, тъй като е ново поколение вариант, мога да използвам training, public и mix и за това ми е нужен ReAPI модула, какъв точно е проблема, pure версията за новия ReGameDLL не работи, а по старите не поддържат ReAPI, целта на pure е играчите да могат да минават през тавана с помощ от съотборник като скачат в клекнало положение, ако не сте ме разбрали вижте този клип: https://www.youtube.com/watch?v=cMG_uI_8vrQ&t=45s
Старите версии на ReGameDLL не работят(Нямат безкраен рунд и другите кварове), но имат този бъг .
Трябва ми версия, която има и двете, зарежда в конзолата и работи с ReAPI модулите от последната година
Благодаря предварително :dtm:
Добавил съм pull request(https://github.com/s1lentq/ReGameDLL_CS/pull/348). Ще работи по начинът, по който WaLkZ е описал:
WaLkZ написа: 19 Фев 2019, 01:05
petyrkpetrov написа: 19 Фев 2019, 01:02 В последната версия е премахнат бъг боост-а, някой знае ли как да направя така, че той да работи? Бъг бооста представлява jump в duck на двамата играчи и следователно единия може да мине през стена.
Доста отдавна е оправен. https://github.com/s1lentq/ReGameDLL_CS/pull/172
Това което се сещам е да им се пише в github-а и евентуално да добавят cvar да може да се спира/пуска въпросният фикс.

Аватар
SmirnoffBG
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 267
Регистриран на: 27 Ное 2016, 19:43
Местоположение: nz
Се отблагодари: 77 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

ReGameDLL без roof boost bugfix

Мнение от SmirnoffBG » 14 Мар 2019, 19:13

Може да се направи плъгин, който да имитира бъга.
El-Super Respawn = 87.121.54.85:27016
BG Trewa Respawn = 91.92.137.205:27015

Аватар
WaLkZ
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 799
Регистриран на: 05 Окт 2016, 21:13
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 75 пъти
Получена благодарност: 227 пъти
Обратна връзка:

ReGameDLL без roof boost bugfix

Мнение от WaLkZ » 17 Апр 2019, 13:54

Добавен е квар за спиране и пускане на фикса. https://github.com/s1lentq/ReGameDLL_CS ... bbcb6329ab

Код за потвърждение: Избери целия код

// Sets mins/maxs hull bounds for the player.
// 0 - disabled (default behaviour, sets engine)
// 1 - enabled  (sets gamedll)
// Default value: "1"
mp_hullbounds_sets "1"

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Поддръжка / Помощ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта