-=Zombie Plague 4.3=-[Jetpack - UltimateAmmo|BestItems - Skins|FreeVIP]

Архив на сървъри.
Аватар
mBFF-TheFucKBG
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 311
Регистриран на: 09 Ное 2018, 16:40
Местоположение: Сливен
Се отблагодари: 13 пъти
Получена благодарност: 11 пъти

-=Zombie Plague 4.3=-[Jetpack - UltimateAmmo|BestItems - Skins|FreeVIP]

Мнение от mBFF-TheFucKBG » 26 Апр 2019, 13:53

Като гледам отговорите мога да съдя,че сам не можеш да се справиш напълно.Трябва ти някой,който да командва с теб и да ти помогне,за да можеш да преуспееш.Предлагам ти да намалиш малко плъгините(да махнеш излишните) и пинга трябва да се оправи.Да сложиш лимит на работите,които трябва да вземаш само по 1 брой.Това са моите съвети към теб и успех.
Фенче на СкандаУ <3

Аватар
TSChannel
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 105
Регистриран на: 16 Апр 2019, 21:19

-=Zombie Plague 4.3=-[Jetpack - UltimateAmmo|BestItems - Skins|FreeVIP]

Мнение от TSChannel » 26 Апр 2019, 14:12

mBFF-TheFucKBG написа: 26 Апр 2019, 13:53 Като гледам отговорите мога да съдя,че сам не можеш да се справиш напълно.Трябва ти някой,който да командва с теб и да ти помогне,за да можеш да преуспееш.Предлагам ти да намалиш малко плъгините(да махнеш излишните) и пинга трябва да се оправи.Да сложиш лимит на работите,които трябва да вземаш само по 1 брой.Това са моите съвети към теб и успех.
Редактирах, кодовете вече всико е на Лимити!
-=Zombie Plague 4.3=-[Jetpack - UltimateAmmo|BestItems - Skins|FreeVIP]
Join Now - 93.123.18.40:27018
-=Zombie Plague 4.3=-

Аватар
Halu
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 50
Регистриран на: 06 Апр 2019, 17:11
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 8 пъти

-=Zombie Plague 4.3=-[Jetpack - UltimateAmmo|BestItems - Skins|FreeVIP]

Мнение от Halu » 27 Апр 2019, 01:18

Въпреки , че и аз имам сървър(и) , в случая и зомби имал съм какви ли не модове и то не от 1-2-3 години ами още от 2009 , видял съм какво се играе преди и какво в последните години. Престанете да "сипвате" на момчето , т'ва не ви харесвало онова не ви.... типично по български дай да критикуваме преди всичко , и всеки с капризите си , така е решил така е направил сървъра никой не ви кара да играете зорлени и да му давате съвети за всяко 1 нещо , той да не е малоумен.... ако реално се интересува от развитие на какъвто и да е сървър , независимо зомби - дали в България се е спряло да се играе ЦС-а и е замрял , мда така е сигурно и по други държави но е истина че в Русия и куп други държави не се усеща липса на играчи , ние сме от България и затова съдим по нашите празни сървъри че играта е замряла , е да ама световно не е. Вас какво ви бърка дали ще има българи , араби , африканци или инджикитайци , арменци и германци? Онзи ден в скайпа ми дават акъл без да съм искал няколко такива разбирачи и единственото което видях зад всичко казано е прикрита завист , опити да те откажат преди да си почнал нещо , и съдят за теб по това дали някой или някои хора си пускали и спирали сървърите... жалко !

Сега .. за да не ми е оффтопик коментара и да го смалят , ще кажа следното - Сървъра ти не е лош , наистина от една страна е важно да гледаш какво е актуално в днешно време и какво се играе ,какво ще се хареса на повечето , НО крайните решения ти ги взимаш , можеш да влезнеш в различни сървъри и да видиш какво се харесва и съответно да си попромениш сървъра от "нуубски" , към интересен и балансиран геймплей за всеки ! Що се отнася до горните пичове , отчасти са прави за играта че замира но дайте да не дъвчем 1 и съща дъвка от 3-4 години разбрахме че сте открили топлата вода , сега ако ще казвате нещо смислено кажете го , и пак казвам пич ти си решаваш за твоя сървър. Лично аз не допускам всеки да ми се прави на шефче в играта :)

Аватар
TSChannel
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 105
Регистриран на: 16 Апр 2019, 21:19

-=Zombie Plague 4.3=-[Jetpack - UltimateAmmo|BestItems - Skins|FreeVIP]

Мнение от TSChannel » 27 Апр 2019, 01:31

Halu написа: 27 Апр 2019, 01:18 Въпреки , че и аз имам сървър(и) , в случая и зомби имал съм какви ли не модове и то не от 1-2-3 години ами още от 2009 , видял съм какво се играе преди и какво в последните години. Престанете да "сипвате" на момчето , т'ва не ви харесвало онова не ви.... типично по български дай да критикуваме преди всичко , и всеки с капризите си , така е решил така е направил сървъра никой не ви кара да играете зорлени и да му давате съвети за всяко 1 нещо , той да не е малоумен.... ако реално се интересува от развитие на какъвто и да е сървър , независимо зомби - дали в България се е спряло да се играе ЦС-а и е замрял , мда така е сигурно и по други държави но е истина че в Русия и куп други държави не се усеща липса на играчи , ние сме от България и затова съдим по нашите празни сървъри че играта е замряла , е да ама световно не е. Вас какво ви бърка дали ще има българи , араби , африканци или инджикитайци , арменци и германци? Онзи ден в скайпа ми дават акъл без да съм искал няколко такива разбирачи и единственото което видях зад всичко казано е прикрита завист , опити да те откажат преди да си почнал нещо , и съдят за теб по това дали някой или някои хора си пускали и спирали сървърите... жалко !

Сега .. за да не ми е оффтопик коментара и да го смалят , ще кажа следното - Сървъра ти не е лош , наистина от една страна е важно да гледаш какво е актуално в днешно време и какво се играе ,какво ще се хареса на повечето , НО крайните решения ти ги взимаш , можеш да влезнеш в различни сървъри и да видиш какво се харесва и съответно да си попромениш сървъра от "нуубски" , към интересен и балансиран геймплей за всеки ! Що се отнася до горните пичове , отчасти са прави за играта че замира но дайте да не дъвчем 1 и съща дъвка от 3-4 години разбрахме че сте открили топлата вода , сега ако ще казвате нещо смислено кажете го , и пак казвам пич ти си решаваш за твоя сървър. Лично аз не допускам всеки да ми се прави на шефче в играта :)
Както казвам и аз.... видях, че се играе този Мод и реших да го пусна, преди да го пусна съм забелязъл, че е много играен "Мод" реших да го пусна, за да видя как ще стоят нещата, но се оказа, че нещата вървят на добре... както казвам НЕ МОЖЕ ДА СЕ РАЗВИЕ ЕДИН СЪРВЪР ТОЛКОВА ЛЕСНО ИЗИСКВА СЕ ВРЕМЕ!
-=Zombie Plague 4.3=-[Jetpack - UltimateAmmo|BestItems - Skins|FreeVIP]
Join Now - 93.123.18.40:27018
-=Zombie Plague 4.3=-

Заключено

Обратно към “Еднодневки / Спрени сървъри / Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост