Някакви мнения за Avast ?

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Някакви мнения за Avast ?

Мнение от Goddness » 13 Май 2019, 21:24

Здравейте,
тъй като мисля да си сменя антивирусната на Avast преди това искам да знам има ли някакви + или - на програмата и ако "да" какви ? Също така има ли за 32 бита? Можете да ми дадете и полезна информация за антивирусната, за да си направя сметка дали да я тегля или не. :)

Аватар
Benkovski
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 24
Регистриран на: 07 Сеп 2018, 18:21
Се отблагодари: 2 пъти

Някакви мнения за Avast ?

Мнение от Benkovski » 13 Май 2019, 22:13

Според мен няма смисъл да си слагаш антивирусна.. гледай какво теглиш и къде влизаш... Знаеш ли колко е данни крадат от тебе тия антивирусни.

( Мое мнение, не ме нападайте )
Когато казваш „трудно е” всъщност имаш в предвид „не съм достатъчно силен да се боря”. Спри да говориш така. Мисли позитивно..

Аватар
Bartian
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 280
Регистриран на: 01 Сеп 2018, 14:43
Се отблагодари: 65 пъти
Получена благодарност: 78 пъти

Някакви мнения за Avast ?

Мнение от Bartian » 13 Май 2019, 22:47

Аз пък не използвам антивирусна поради следните причини, заема ти прекалено много пространство и то във С което пречи на играта да не забива, забавя ти компютъра със проверки при включването и както каза момчето над мен може и да ти крадат лични данни!
Последно промяна от Bartian на 13 Май 2019, 22:59, променено общо 2 пъти.
Думата "хакер" е неправилно използвана в смисъл на "компютърен хакер" от някои журналисти. Ние, хакерите, отказваме да приемем това тълкуване и продължаваме да означаваме с него смисъла на "някой, който обича да го програмира и да го ползва". Изображение

Аватар
FPS-Gam3r
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 110
Регистриран на: 27 Фев 2019, 18:29
Местоположение: България
Се отблагодари: 12 пъти
Получена благодарност: 34 пъти
Обратна връзка:

Някакви мнения за Avast ?

Мнение от FPS-Gam3r » 13 Май 2019, 22:51

Аваст, за момента е може би една от най тежките антивирусни
Последно промяна от FPS-Gam3r на 14 Май 2019, 14:25, променено общо 1 път.

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Някакви мнения за Avast ?

Мнение от Goddness » 14 Май 2019, 00:44

FPS-Gam3r написа: 13 Май 2019, 22:51 Аваст, за момента е може една от най тежките антивирусни
Колко е тежка горе/долу ?

Аватар
aBlack
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 224
Регистриран на: 14 Авг 2018, 01:10
Местоположение: Brussels
Се отблагодари: 46 пъти
Получена благодарност: 47 пъти
Обратна връзка:

Някакви мнения за Avast ?

Мнение от aBlack » 14 Май 2019, 00:46

Аз лично днес минах на Линукс (убунту) същото мога и да ти предложа на теб.. Хем ще си развиеш знанията, хем няма да ти е нужно антивирусна..
Иначе като бях на Windows, много ама много рядко съм използвал антивирусна, повечето я карах без антивирусна, тоест използвай си компютъра без такива програми, товарят много и няма значение дали имаш антивирусна, все някой вирус може да проникне пак (лично мнение). Внимавай в кои сайтове сърфираш и не натискай на чужди линкове, поне на които ги виждаш за пръв път.
Чрез чужди линкове, мога да гепат доста информация за теб. Например да ти откраднат FB профила и куп неща.

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Някакви мнения за Avast ?

Мнение от Goddness » 14 Май 2019, 00:50

aBlack написа: 14 Май 2019, 00:46 Аз лично днес минах на Линукс (убунту) същото мога и да ти предложа на теб.. Хем ще си развиеш знанията, хем няма да ти е нужно антивирусна..
Иначе като бях на Windows, много ама много рядко съм използвал антивирусна, повечето я карах без антивирусна, тоест използвай си компютъра без такива програми, товарят много и няма значение дали имаш антивирусна, все някой вирус може да проникне пак (лично мнение). Внимавай в кои сайтове сърфираш и не натискай на чужди линкове, поне на които ги виждаш за пръв път.
Чрез чужди линкове, мога да гепат доста информация за теб. Например да ти откраднат FB профила и куп неща.
Да и аз бях на мисълта да си деинсталирам AVG-то, че от известно време сериозно ми бърка в нервите, например днес влизам в psa-то и ми показва, че е засекал некъв вирус, което е абсолютни глупости + което не можах да се connect-на във форума ни и като изключих антивирусната и се connect-нах без проблеми и се сетих за Avast-a и исках да се допитам до вас преди да тегля, но май, май и аз ще "перкам" без антивирусна.

Аватар
Guardian Angel
Извън линия
VIP
VIP
Мнения: 186
Регистриран на: 18 Окт 2016, 02:00
Местоположение: Петрич
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 22 пъти

Някакви мнения за Avast ?

Мнение от Guardian Angel » 14 Май 2019, 02:29

Avast от много години си е най-безполезното нещо което са нарекли антивирусна.. Аз лично не помзвам антивирусна от 10 години. Като ти е мерак изтегли си malwarebytes и си готов като дори можеш да си купиш лиценз на цената на 2 банички ако знаеш къде да търсиш.

Аватар
hackera457
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 768
Регистриран на: 01 Ное 2016, 09:46
Местоположение: София
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 124 пъти
Обратна връзка:

Някакви мнения за Avast ?

Мнение от hackera457 » 14 Май 2019, 09:36

Microsoft Security Essential е най-добрата безплатна лека и ефективна антивирусна, ползвал съм я от както излезе и досега не съм имал проблем
В момент да поразнообразя и си сложих Eset Nod32, но трудно си намерих рботещ лиценз без да се ползват кракове и тем подобни чудесии
Моите плъгини

Код за потвърждение: Избери целия код

#include <hambeer>

RegisterHamBeer(HamBeer_Spawn, "player", "GivePlayerBeer", 1);

public GivePlayerBeer(Pl){
    if(!is_user_alive(Pl)){
        ham_give_beer(Pl, 5)
        client_print(Pl, print_chat, "Go Go Go"){
}  


Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1780
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 149 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

Някакви мнения за Avast ?

Мнение от Scorpions95 » 14 Май 2019, 10:28

Ползвам avast от доста време и бих казал,че е доста лесна за използване и до сега не ми е правила проблем,само където се налага да търся лицензния ключ първоначално,но и до ден днешен си я ползвам и още не ми е изтекла.
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 14 госта