Добавяне през csdm_equip.sma на golden weapon?!

В този раздел можете да подавате всякакви заявки за намиране, изработка или преработка на плъгини/модове.
Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Добавяне през csdm_equip.sma на golden weapon?!

Мнение от iv69 » 07 Май 2019, 20:23

Първо, да уточня: не знам дали е възможно това, но може ли да се направи така, че при използване на обикновената команда за вземане или смяна на оръжието : /guns , да се добавят директно в това меню и някои златни оръжия (става дума основно за Golden AWP, Golden AK47, Golden m4a1 , Golden Deagle)на които например в самото меню да се сложи и някаква "цена" за тези златни оръжия в $$$.
Ако е възможно - каво трябва да се направи? Според мен, ако е възможно - явно ще трябва да се наложи да се добавят 3-те оръжия най-напред с "новите си имена" за златните оръжия" в самия плъгин - там някъде след редове 1407 в stock getWeapId, както и заради SILENCED_M4A1 - нещо трябва да се "барне" и в редове 1185... Не зная точно, но е интересно ако вкараме "златните" модели както си му е реда, опишеме ги с някакви имена в csdm.cfg-to - с тези "имена" дадени им в плъгина csdm_equip, дали би станало нещо и какво ??? Но не съм толкова наясно и незнам още какво друго и как трябва да се прави...? А и редно ли е и възможно ли е това ???
А, че този плъгин и съответно това меню, излизащо при написване на /guns - съм ги виждал "префасонирани" това е факт: много сървъри по Европа са "вградили" направо във "weapon menu" -то и опции и менюта и предложения за закупуване на ВИП-екстри....

p.s. С темата си, моля за мнение, само ония които разбират за какво става дума и знаят точно дали и как може да се направи. Благодаря !

Аватар
blazz3rzbg
Извън линия
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Мнения: 50
Регистриран на: 22 Фев 2019, 14:38
Местоположение: Стара Загора
Се отблагодари: 12 пъти
Получена благодарност: 16 пъти

Добавяне през csdm_equip.sma на golden weapon?!

Мнение от blazz3rzbg » 15 Май 2019, 19:32

ако още желаеш мога да ти направя четвърта опция като съб меню (4. Golden Weapons) и да отваря Gold Weapons плъгина на OcixCrom който ти редактирах

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Добавяне през csdm_equip.sma на golden weapon?!

Мнение от iv69 » 15 Май 2019, 19:58

blazz3rzbg написа: 15 Май 2019, 19:32 ако още желаеш мога да ти направя четвърта опция като съб меню (4. Golden Weapons) и да отваря Gold Weapons плъгина на OcixCrom който ти редактирах
Разбрах те ясно ! Това ще е върха. Имаш страхотни идеи, но изпълними ли са ???

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Добавяне през csdm_equip.sma на golden weapon?!

Мнение от iv69 » 20 Май 2019, 14:04

Да се заключи моля.

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Заявки за плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 9 госта