Как да разбера какви флагове трябва за определен префикс ?

Въпроси и проблеми свързани с AMXModX.
Аватар
ProGam3r
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 151
Регистриран на: 22 Яну 2017, 16:16
Се отблагодари: 6 пъти

Как да разбера какви флагове трябва за определен префикс ?

Мнение от ProGam3r » 11 Юни 2019, 15:59

OciXCrom написа: 11 Юни 2019, 15:30 Хем си пуснал тема за помощ, хем игнорираш това което всички ти говорят и продължаваш да ползваш калпави плъгини и се чудиш защо не става.

10 пъти ти казах, че ДВА РАЗЛИЧНИ плъгина за префикси НЯМА КАК ДА РАБОТЯТ ЗАЕДНО, освен ако не са свързани с нативи. Точно моите два плъгина са свързани и можеш да ги ползваш без проблеми, плюс са 100 пъти по-добре написани от този, който ползваш в момента и няма абсолютно никаква причина все още да ползваш тази боза.

Ако нямаш намерения да направиш това което е правилно и ще ти оправи проблемите, направо ще заключа темата, защото няма смисъл от допълнителни спорове. За подобни калпави плъгини търси помощ в калпавите сайтове, не тук.
Виж, нормално е да си хвалиш плъгините, все пак са си твой. Мене ми харесват също някой, даже ги използвам в другите ми два сървъра, просто този мод не съм го правил целият аз и затова не мога да се оправя. Както ти казах в горното мнение не ми тръгват твоите плъгини, но на какво се дължи нямам си и на представа...

Аватар
illusion
На линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

Как да разбера какви флагове трябва за определен префикс ?

Мнение от illusion » 11 Юни 2019, 16:11

Ми дай да разберем защо? Няма как да не тръгват ако всичко правиш правилно по слагането им. Ранк системата и чат мениджъра на крома са доста добри със супер мнохо настройки, какво не ти тръгва по тях? Дай малко повече информация. Предостави amx_plugins.

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Как да разбера какви флагове трябва за определен префикс ?

Мнение от OciXCrom » 11 Юни 2019, 16:37

ProGam3r написа: 11 Юни 2019, 15:59
OciXCrom написа: 11 Юни 2019, 15:30 Хем си пуснал тема за помощ, хем игнорираш това което всички ти говорят и продължаваш да ползваш калпави плъгини и се чудиш защо не става.

10 пъти ти казах, че ДВА РАЗЛИЧНИ плъгина за префикси НЯМА КАК ДА РАБОТЯТ ЗАЕДНО, освен ако не са свързани с нативи. Точно моите два плъгина са свързани и можеш да ги ползваш без проблеми, плюс са 100 пъти по-добре написани от този, който ползваш в момента и няма абсолютно никаква причина все още да ползваш тази боза.

Ако нямаш намерения да направиш това което е правилно и ще ти оправи проблемите, направо ще заключа темата, защото няма смисъл от допълнителни спорове. За подобни калпави плъгини търси помощ в калпавите сайтове, не тук.
Виж, нормално е да си хвалиш плъгините, все пак са си твой. Мене ми харесват също някой, даже ги използвам в другите ми два сървъра, просто този мод не съм го правил целият аз и затова не мога да се оправя. Както ти казах в горното мнение не ми тръгват твоите плъгини, но на какво се дължи нямам си и на представа...
Но не е нормално да ходиш на механик и да обясняваш на механика, че знаеш нещата по-добре от него - тогава защо сам не си поправиш колата?

Плъгините съм ги направил за теб и за всички останали потребители в и извън форума. Сигурно не съм си ги направил за мен. Щом съм взел да направя нещо ново, което е в пъти по-добро от това, което съществува, защо все още ползваш старото и се оплакваш, че не става?

Какво е това "не тръгва"? Обясни като хората. Веднага ще предположа, че ползваш онлайн компилатор за да компилираш плъгините. Познах ли? Ако не, обясни какво правиш и кое "не тръгва". Можеш да си погледнеш и логовете за грешки.

Доста глупаво е да кажеш, че не тръгва плъгин, който в момента се ползва в ~100 сървъра. Можеш да погледнеш Gametracker и да сравниш статистиката с "най-добрата верига от 2014".

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Поддръжка / Помощ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта