Проблем със фпс то на РЕХЛДС..

Въпроси и проблеми свързани с ReHLDS и допълненията.
Аватар
nikolaibghh
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 5
Регистриран на: 24 Юни 2018, 12:51

Проблем със фпс то на РЕХЛДС..

Мнение от nikolaibghh » 08 Фев 2020, 13:08

Здравейте! Имам проблем със ReHLDS , под WINDOWS.. Когато съм със нормалния HLDS BUILD , фпс то на сървъра е нормално, а след като премина към ReHLDS , и като заменя swds.dll след това фпс то на сървъра спира на 64.. и не се качва повече.. Когато отворя браузърът Chrome и вляза в Youtube, фпс то на сървъра се нормализира.. А когато минимизирам браузъра фпс то отново пада на 64 и не мърда, но така браузърът ми товари.. Много ще ви бъда благодарен, ако ми помогогнете, да разреша този проблем с фпс то и съответно да го оправя! Поздрави! :)

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

Проблем със фпс то на РЕХЛДС..

Мнение от illusion » 08 Фев 2020, 20:29

Ако си мислиш, че това е реалният ти FPS - в грешка си. Chill, FPS-a със сигурност е повече от 64, но ако имаш цел да извадиш 1000 на Windows, няма как. Ако ще пускаш сървър в интернет ти препоръчвам да си купиш такъв, защото ще те бутат като стой та гледай.

Аватар
nikolaibghh
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 5
Регистриран на: 24 Юни 2018, 12:51

Проблем със фпс то на РЕХЛДС..

Мнение от nikolaibghh » 08 Фев 2020, 23:57

Имам наето ВПС :) на него искам да докарам повече фпс.. разбирам windows e , ама интересно защо със нормалния HLDS пинга е по-нисък и фпс то е по високо.. а със ReHLDS , фпс то се заключва.. Това исках да разбера и да го разреша :) Аз нает сървър си имам, просто сега се сдобих и с ВПС и искам да реша този проблем, много странно.. при РеХЛДС фпс то е 64, а при нормалния ХЛДС е повече и пинга е по малък.. Това искам да разреша :) Благодаря, все пак за помощта ти summer :)

Аватар
mi0
Извън линия
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Мнения: 534
Регистриран на: 09 Дек 2016, 22:02
Се отблагодари: 97 пъти
Получена благодарност: 120 пъти
Обратна връзка:

Проблем със фпс то на РЕХЛДС..

Мнение от mi0 » 09 Фев 2020, 00:06

fps_max?
Тази глупост с пинга е доста преувеличена... Щом Client-а не се е променил и информацията, която се праща не е променена. Съответно - няма как да има по-голям пинг.
aka kurdokoleno
Catch Mod - 87.121.112.232:27021

Аватар
nikolaibghh
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 5
Регистриран на: 24 Юни 2018, 12:51

Проблем със фпс то на РЕХЛДС..

Мнение от nikolaibghh » 09 Фев 2020, 13:18

fps_max ми е на 1000 sys_ticrate също.. При нормалния ХЛДС и пинга е по малък.. защото фпс то ми е повече, а при рехлдс фпс то се заключва.. съответно като фпс то е по малко и пинга е по голям, не си ли наясно с това? Щом съм го написал, значи съм го тествал и съм видял.. недей да ми хвърляш пълно напразно :) Искам да разреша проблема с фпс то под РеХЛДС и да се оправят нещата.. , има нещо, което го заключва.. мнението ти беше напълно излишно :) Благодаря, че опита да помогнеш :)

Аватар
mi0
Извън линия
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Мнения: 534
Регистриран на: 09 Дек 2016, 22:02
Се отблагодари: 97 пъти
Получена благодарност: 120 пъти
Обратна връзка:

Проблем със фпс то на РЕХЛДС..

Мнение от mi0 » 09 Фев 2020, 13:27

aka kurdokoleno
Catch Mod - 87.121.112.232:27021

Аватар
nikolaibghh
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 5
Регистриран на: 24 Юни 2018, 12:51

Проблем със фпс то на РЕХЛДС..

Мнение от nikolaibghh » 09 Фев 2020, 14:11

Гледал съм тази тема, и не ми помогна.. ако няма да ми помагаш по-добре не ми пиши в темата :)

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Поддръжка / Помощ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта