CS1.BG | DUST2 NOSHTA GARMI [RANKED PLAY] #1
45.144.155.113:27015
de_dust2
Играчи: 30/32
de_dust2
Cs-PlovdiV.com - Aim Attack 93.123.16.4:27022 aim_aztec Играчи: 0/16

Лични изработки тест:

Графичен, уеб дизайн и т.н.
Заключено
Аватар
K!lLAlL
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 323
Регистриран на: 02 Юни 2020, 23:02
Местоположение: Пловдив
Се отблагодари: 54 пъти
Получена благодарност: 163 пъти
Обратна връзка:

Re: Лични изработки тест:

Мнение от K!lLAlL » 11 Дек 2023, 16:31

UP: 2 банера и едно лого

1) 468х60
Изображение

2) 468х60
Изображение

3) Лого 469х166
Изображение

За жалост все има хора които все не са доволни и също да ми се подиграват и продължават да го вършат. Но аз не съм тук заради тях аз съм тук да се уча и да помагам с колкото мога! От излишни коментари няма смисъл да се напъвам.

Успех на неблагодарните и подиграващите!!! :cool:
nFL-CS.InFo
Изображение
My link bio: Steam Acc
HarveyWNvm - 37HubM Spotify Now Available🎤

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1813
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 143 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Re: Лични изработки тест:

Мнение от Goddness » 11 Дек 2023, 18:34

Първия банер е free psd 100%, втория няма какво да коментирам освен, че е гадно разтегнат, с гаден и неподходящ шрифт, както и цвят, логото е нищо особено, сигурно е точно 9 layer-a ти е всичко.

Относно това, което си написал - тъпо е да говориш за хора, които си изразяват мнението, все пак сме в публичен форум и да не забравяме, че ти сам решаваш да си качиш изработките, т.е. трябва да си напълно наясно, че ще имаш критики. А последното изречение няма да коментирам, как обиждаш хората, което за мен не е редно.

Аватар
Divaka
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 188
Регистриран на: 18 Мар 2023, 21:26
Се отблагодари: 15 пъти
Получена благодарност: 29 пъти
Обратна връзка:

Re: Лични изработки тест:

Мнение от Divaka » 11 Дек 2023, 19:25

Първо, не знам Марио на какви наркотици е, че да мисли, че първия банер е free, тъй като нищо не става от тоя банер xD xD xD.
Второ, мнението ми:

Първият банер: Много зле разтегнати снимки с лошо качество, втората страна не си я edit - нал добре даже да не кажа, че само си пляснал снимките + грозния текст. Бялата черта също е нищо особено. Като цяло не си пипал никви ефекти, само си пляснал снимките, които са с ужасно качество все едно гледам клипче на 144p и дори не си ги оразмерил правилно, разтегнати са като локум.

Вторият банер: Отново снимка без никакви ефекти и грозен текст.

Логото: Тука е още по - зле, неподбрани png - та и текст с ужасен шрифт и без ефекти, само един грозен stroke.

Малко ми е по - остро мнението, но няма как, просто ти пускаш едно и също без подобрение. Но все пак всеки се учи различно, едни се учат бързи, а други - по - бавно. Гледай от други дизайнери във форума, малко за insparation ( ся окислителя ако влезе ще се сърди, че го копирам, ма кво да се прай :''\ )

А относно последното, което си написал - пич, всеки може да си изказва мнението, както каза Марио, все пак ти си решил да си качиш " изработките" тук. Предполагам в това "неблагодарници" и "подигравчии" визираш и мен, макар че аз просто ти давам съвети във формата на градивна критика. Понеже 100 % визираш мен с думата "неблагодарници" - не забравяй, че аз бях тоя, който те беше вкарал в екипа преди години, когато още не бях на ниво, на което да правя платени дизайни и правех безплатни такива и аз бях тоя, който те изгони, защото разбрах, че добрите дизайни, които си правил са КРАДЕНИ, а тези, които са твой ca на нивото на начинаещ, който работи от 1 седмица с Photoshop. Нямам повече какво да кажа.
Изображение

Аватар
K!lLAlL
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 323
Регистриран на: 02 Юни 2020, 23:02
Местоположение: Пловдив
Се отблагодари: 54 пъти
Получена благодарност: 163 пъти
Обратна връзка:

Re: Лични изработки тест:

Мнение от K!lLAlL » 11 Дек 2023, 21:56

Goddness написа: 11 Дек 2023, 18:34 Първия банер е free psd 100%, втория няма какво да коментирам освен, че е гадно разтегнат, с гаден и неподходящ шрифт, както и цвят, логото е нищо особено, сигурно е точно 9 layer-a ти е всичко.

Относно това, което си написал - тъпо е да говориш за хора, които си изразяват мнението, все пак сме в публичен форум и да не забравяме, че ти сам решаваш да си качиш изработките, т.е. трябва да си напълно наясно, че ще имаш критики. А последното изречение няма да коментирам, как обиждаш хората, което за мен не е редно.

Да както виждаш че е free psd.

Изображение

Втора снимка
Изображение


Никога не съм се сещал защо винаги вие 2-та пишете на поста като не ви харесва.

Дивака недей много много да се фъркаш защото и ти си зле като те засичат хората :)
nFL-CS.InFo
Изображение
My link bio: Steam Acc
HarveyWNvm - 37HubM Spotify Now Available🎤

Аватар
Divaka
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 188
Регистриран на: 18 Мар 2023, 21:26
Се отблагодари: 15 пъти
Получена благодарност: 29 пъти
Обратна връзка:

Re: Лични изработки тест:

Мнение от Divaka » 11 Дек 2023, 23:01

Нищо не разбрах от тва дето написа, но тва е покъртително. Как крадеш psd - та и пак не ги преправяш като хората нямам думи. xD xD xD Кво значи "и ти си зле като те засичат хората" или аз не мога да те разбера, или ти си прекалено тъп и неграмотен и не можеш да съставиш едно изречение без грешка ( повече клоня към второто xD xD xD ).
Изображение

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1813
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 143 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Re: Лични изработки тест:

Мнение от Goddness » 11 Дек 2023, 23:06

K!lLAlL написа: 11 Дек 2023, 21:56
Goddness написа: 11 Дек 2023, 18:34 Първия банер е free psd 100%, втория няма какво да коментирам освен, че е гадно разтегнат, с гаден и неподходящ шрифт, както и цвят, логото е нищо особено, сигурно е точно 9 layer-a ти е всичко.

Относно това, което си написал - тъпо е да говориш за хора, които си изразяват мнението, все пак сме в публичен форум и да не забравяме, че ти сам решаваш да си качиш изработките, т.е. трябва да си напълно наясно, че ще имаш критики. А последното изречение няма да коментирам, как обиждаш хората, което за мен не е редно.

Да както виждаш че е free psd.

Изображение

Втора снимка
Изображение


Никога не съм се сещал защо винаги вие 2-та пишете на поста като не ви харесва.

Дивака недей много много да се фъркаш защото и ти си зле като те засичат хората :)
Пич, не знам кой се опитваш да залъжеш, но това си е чисто free psd. Сега и ще ти обясня как разбрах - на първия банер изображението е разтегнато добре, а на втория банер - не, как се случва това нещо тогава ?! :pepo_think3:

Аватар
K!lLAlL
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 323
Регистриран на: 02 Юни 2020, 23:02
Местоположение: Пловдив
Се отблагодари: 54 пъти
Получена благодарност: 163 пъти
Обратна връзка:

Re: Лични изработки тест:

Мнение от K!lLAlL » 12 Дек 2023, 00:07

Добре щом казваш че е free psd. Искам да го намериш и ако го намериш прати го тука всички да видим и аз ще бъда на линия да ти изпратя по банкова сметка 20 евро Успех с търсенето :) Щом толкова си навид и си против труда ми
nFL-CS.InFo
Изображение
My link bio: Steam Acc
HarveyWNvm - 37HubM Spotify Now Available🎤

Аватар
Botche
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 40
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:28
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 10 пъти

Re: Лични изработки тест:

Мнение от Botche » 12 Дек 2023, 11:10

Всичко или е крадено или уж направено от теб всичките ти изработки са меко казано ужасни.
На всичкото отгоре си неграмотен
:pepo_think2:

Аватар
Siska
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 772
Регистриран на: 03 Дек 2019, 22:29
Местоположение: Bedrock
Се отблагодари: 158 пъти
Получена благодарност: 48 пъти
Обратна връзка:

Re: Лични изработки тест:

Мнение от Siska » 12 Дек 2023, 12:58

Стига сте дрънкали само глупости по теми. Градивната критика е важна , за да може човек да разбере на къде да върви занапред.
Ама то това вашето са си чисти обиди и нападки. Като сте големи разбирачи , защо не му помогнете да разбере как е правилно да се правят нещата ? Напишете един урок примерно. От някои хора тук, от както съм в сайта, виждам само критики, обиди , нападки и абсолютни и тотални простотии. Аман вече...
Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя...
Изображение
WWW.CSMEGAGAMING.COM Изображение Изображение Skype : Sisi-1_1

Аватар
Divaka
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 188
Регистриран на: 18 Мар 2023, 21:26
Се отблагодари: 15 пъти
Получена благодарност: 29 пъти
Обратна връзка:

Re: Лични изработки тест:

Мнение от Divaka » 12 Дек 2023, 14:23

Siska написа: 12 Дек 2023, 12:58 Стига сте дрънкали само глупости по теми. Градивната критика е важна , за да може човек да разбере на къде да върви занапред.
Ама то това вашето са си чисти обиди и нападки. Като сте големи разбирачи , защо не му помогнете да разбере как е правилно да се правят нещата ? Напишете един урок примерно. От някои хора тук, от както съм в сайта, виждам само критики, обиди , нападки и абсолютни и тотални простотии. Аман вече...
Не че нещо, но как можеш да помогнеш на човек, който от години вече седи на едно и също ниво + краде чужди изработки и пак не може да ги оразмери правилно ? Бих помогнал на дизайнер, който е начинаещ, а тоя по нищо не му личи, че е дизайнер, защото единственото, което може е да краде чужди изработки от разни сайтове или да открадне някое .psd, да го преправи и да каже, че е неговo, а това, което не е откраднал е пълна боза. Да не споменавам, че също краде чужди кодове за сайтове, прави нищожни промени по тях и после се изкарва автор на тези сайтове. Нямам какво повече да кажа, мисля, че всеки един тук знае какво представлява този човек. :)
Изображение

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Дизайн”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта